Nino Serdarušić bez većih problema prošao u drugo kolo turnira u Zadru

Mihaela Bradovski • utorak, 21.03.2023.

Čini se kako je Nino Serdarušić napokon uhvatio zamah. Nakon odličnih igara u Szekesfehervaru, nastavio je u istom ritmu i u Zadru...

Nino Serdarušić izborio je prolaz u drugo kolo Challengera u Zadru nakon što je s uvjerljivih 6:4, 6:2 svladao Talijana Gianlucu Magera.

Igraj na mečeve Challengera u Zadru na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Serdarušić je odigrao dobar meč, trebao je za pobjedu nešto više od 75 minuta čime je pokazao kako se diže i izgleda ponovno sve bolje.

Već sam početak meča bio je odličan za našeg tenisača, napravio je break već u prvom gemu kada je iskoristio treću break loptu. Do kraja seta Mager je imao jednu break šansu kod 3:2, ali nije je iskoristio i Serdarušić je uzeo prvi set sa 6:4.

U drugom setu Mager je imao još jednu break priliku i to u drugom gemu, Serdarušić je to izvukao i do kraja seta potpuno dominirao. Izgubio je do kraja tek još jedan gem.

Nakon slavlja protiv Magera, u drugom kolu ga čeka bolji iz meča između Manuela Guinarda i Alessandra Giannessija.