Nino Serdarušić ostao bez četvrtfinala u Zadru

Petar Jenjić • četvrtak, 23.03.2023.

Nino Serdarušić nije uspio proći u četvrtfinale zadarskog Challengera. Bolji je od njega u dva seta bio Alessandro Giannessi...

U četvrtfinale Challengera u Zadru nije uspio proći Nino Serdarušić koji je u dva seta poražen od Talijana Alessandra Giannessija.

Igraj na Challenger Zadar na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Giannessi, trenutno 261. na ATP ljestvici, svladao je 12 mjesta bolje rangiranog Serdarušića sa 7:6, 6:3 nakon sat i 55 minuta provedenih na terenu.

Kod vodstva 5:4 u prvom setu hrvatski tenisač imao je tri set lopte na servis protivnika, no nije ih iskoristio. U tie-breaku je Talijan slavio sa 7:4.

Jedan break bio je dovoljan Giannessiju u drugom setu da zaključi meč u svoju korist i uđe među osam najboljih.