Juniori Hajduka uvjerljivo do pobjede u četvrtfinalu Kupa

Petar Jenjić • srijeda, 05.04.2023.

Posljednji polufinalist juniorskog Kupa je Hajduk koji je na pomoćnom terenu na Poljudu bio bolji od vinkovačke Cibalije...

Juniorska momčad Hajduka izborila je polufinale Kupa nakon što je u četvrtfinalu na pomoćnom terenu Poljuda bila bolja od vršnjaka iz Cibalije.

Igraj na SuperSport HNL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Ekipa koju vodi Marijan Budimir slavila je rezultatom 4:1 i tako nastavila s pobjedama uoči polufinala Lige prvaka mladih koje je na rasporedu 21. travnja u Ženevi.

Nakon prvog poluvremena Hajduk je vodio s 1:0 pogotkom Jere Vrcića iz kaznenog udarca u 14. minuti. Noa Skoko podebljao je vodstvo na 2:0 u 47., da bi tri mintue kasnije Vrcić postigao svoj drugi pogodak.

Jedini gol za Cibaliju postigao je David Bosak u 72. minuti, dok je konačan rezultat sedam minuta kasnije postavio Duje Reić.

Ostale četvrtfinalne utakmice odigrane su prije mjesec dana. Hajdukov sljedeći protivnik, Slaven Belupo, slavio je u gostima protiv Osijeka s 1:0, Dinamo je s 3:0 bio bolji od Rijeke, a Lokomotiva je s 2:0 svladala Mladost Ždralove.

U polufinalu će snage odmjeriti Dinamo i Slaven Belupo te Hajduk i Lokomotiva.