Talijani pohvalili Brozovića: 'Vraća se na ono što je bio'

Petar Jenjić • četvrtak, 20.04.2023.

Talijanski i portugalski mediji davali su ocjene igračima nakon utakmice Intera i Benfice, a među njima našla su se i dva Hrvata...

U 80. minuti utakmice protiv Intera u igru je ušao Petar Musa koji je zabio gol za konačnih 3:3, a njegov ukupno drugi u Ligi prvaka ove sezone. Bio je to samo utješno pogodak, s obzirom na to da je talijanska momčad prošla u sljedeću fazu natjecanja.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Iako je u igri proveo svega 15-ak minuta, portugalski list "O Jogo" dao je istu "šesticu" i Musi i Marcelu Brozoviću. S druge strane, "Record" igraču Benfice dao je trojku, a igraču Intera dvojku.

S druge strane, talijanska "La Gazzetta dello Sport", dala je Brozoviću ocjenu 6.5.

"Poklon Neresu smanjuje mu ocjenu, ali ostavlja osjećaj da se vraća na ono što je bio, u staru formu. Suigrači ga traže."

Istu ocjenu dobio je i njegov suigrač iz reprezentacije.

"Ocjenu je zalužio zbog brzog okreta u kaznenom prostoru i pogotku koji je omogućio Benfici da San Siro napusti neporažena."