Prva nogometna liga, 27. kolo, 23.04.2023, 13:00 h, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Domagoj Topić
68'
10
Antonio Kaćunko
68'
11
Šime Puljić
68'
15
Josip Marinović
78'
Petar Petriško
59'
15
Dino Tomas
59'
14
Nikola Barišić
89'

Damir Milinović
Susret počinje u 13:00 sati.
 Zanimljiv dvoboj očekuje nas u 27. kolu SuperSport Prve NL. Solin na stadionu u Dugopolju dočekuje momčad Dubrave. Solinjani imaju tri boda više u trenutnom poretku.
1' Počeo je susret.
10' Ravnopravan dvoboj u prvih desetak minuta, još uvijek bez konkretnijih prilika.
13' Jako dobra situacija za Solinjane, tri puta su domaćini pucali iz kaznenog prostora i tri puta su blokirani. Tražili su Solinjani kazneni udarac nakon pada Chinedua.
15' Velika prilika za Vodanovića koji je dobio loptu na pet metara, sam pred vratarom, ali pucao je preko gola.
21' Nakon onih prilika domaćina, Dubrava je uspostavila ravnotežu i sve konkretnije gleda prema naprijed.
26' Velika prilika za Dubravu! Loša reakcija obrane Solina koja nije očistila dodavanje na peterac, lopta se odbila do Brkljače, ali on puca u blok.
33'
GOL! Solin - Dubrava 1:0
Mrežu je zatresao Luka Mamić.
33' Lijepa akcija Solinjana, Kušeta je dao loptu za Chinedua koji se dobro zagradio i dao loptu u prostor prema utrčalom Mamiću koji dolazi pred vratara i rutinski zabija!
36'
GOL! Solin - Dubrava 2:0
Mrežu je zatresao Karlo Vodanović.
36' Krasan gol Vodanovića! Iskosa s lijeve strane ušao je u 16 metara i onda opalio s 14-15 metara pod gredu neobranjivo za Šarkanja!
37'
Žuti karton dobio je Peter Agba.
44' Pokušao je Chinedu udarcem izvana, nije bilo bezopasno, ali Šarkanj je bio dobro postavljen.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Kraj prvog dijela, Solin vodi 2:0!
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
46' U 17. sekundi drugog dijela Ivanović je bio u sjajnoj situaciji, ali nije iskoristio sjajnu šansu.
54'
GOL! Solin - Dubrava 3:0
Mrežu je zatresao Nikola Kušeta.
54' Solin vodi 3:0! Povratna lopta za Kušetu na rub kaznenog prostora, on puca prema donjem kutu, Šarkanj je bio na lopti, ali ona mu je prošla u mrežu.
59'
Izmjena! Izlazi Lovro Dobrić, ulazi Petar Petriško.
59'
Izmjena! Izlazi Gabrijel Čoko, ulazi Dino Tomas.
65'
GOL! Solin - Dubrava 4:0
Mrežu je zatresao Stephen Chinedu.
65' 4:0 Solina i ponovno lijepa akcija! Vodanović je odlično pustio loptu u 16 metara za Chinedua koji je sam pred vratarem i lako zabija!
68'
Izmjena! Izlazi Luka Mamić, ulazi Domagoj Topić.
68'
Izmjena! Izlazi Marko Novak-Stanko, ulazi Antonio Kaćunko.
68'
Izmjena! Izlazi Duje Ninčević, ulazi Šime Puljić.
76'
Žuti karton dobio je Nikola Kušeta.
78'
Izmjena! Izlazi Stephen Chinedu, ulazi Josip Marinović.
80'
Žuti karton dobio je Antonio Kaćunko.
89'
Izmjena! Izlazi Josip Palić, ulazi Nikola Barišić.
90' Dvije minute nadoknade.
90'+2' Kraj susreta u Solinu.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!