Marko Kartelo
Susret počinje u 16:00 sati.
 U susretu 28. kola SuperSport Prve NL Kustošija dočekuje na svom travnjaku Croatiju iz Zmijavaca u susretu važnom za obje momčadi u borbi za opstanak.
1' Počeo je susret.
4' Vrlo rano velika prilika za goste, nakon ubačaja s lijeve strane glavom je pucaoi Majić, ali sjajno je reagirao Jerolimov koji odbija loptu.
6' Skoro autogol! Šabić je povukao loptu i tražio igrača u sredini, na ruvu kaznenog prostora loptu je odbio branič domaćina, a vratnica spašava Kustošiju.
7'
GOL! Kustošija - Croatia Zmijavci 0:1
Mrežu je zatresao Karlo Igor Majić.
7' Crpatia vodi 1:0 potpuno zasluženo! Odlična dubinska lopta prema Majiću koji dolazi sam pred vratara i zabija. Pokušao ga je dostići Oreč, ali majićeva reakcija bila je brža.
11' Probava i domaćin, Babić je pucao izvana, ali Gudelj sjajno brani.
12' Još jedna sjajna prilika ua Kustošiju, odličan ubačaj s lijeve strane, Ivanković je došao do lopte i pucao malo pokraj gola.
22' Nakon burnog početka, igra se malo primirila, točnije ima manje opasnosti pred golovima.
28' Snažan udarac Šute izvana, ali Jerolimov je bio oprezan.
40' Kustošija ima nešto više loptu u nogama, ali Croatia dobro stoji na terenu i održava vodstvo.
45' Dvije minute nadoknade.
45'+1' Dobra prilika za Kustošiju, Oreč je pucao glavom s pet metara, ali sjajno brani Gudelj.
45'+2' Kraj prvog poluvremena 0:1.
46'
Izmjena! Izlazi Ante Bekavac, ulazi Ivan Todorić.
46'
Izmjena! Izlazi Marino Kukoč, ulazi Mihovil Geljić.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
56' Prva velika prilika u drugom dijelu, obrana Kustošije loše je reagirala i Šabić je došao do lopte u 16 metara, pucao iskosa, no vratar brani.
67'
Izmjena! Izlazi Ivan Brkić, ulazi Ivan Gilić-Kuko.
67'
Izmjena! Izlazi Ante Šuto, ulazi Stipe Bačelić Grgić.
68'
GOL! Kustošija - Croatia Zmijavci 0:2
68' Croatia vodi 2:0! Još jedna velika pogreška Kustošije koja je izgubila loptu iz svog auta, ona je došla do Majića koji s 18 metara gađa same rašlje!
73'
Izmjena! Izlazi Andrej Šaronja, ulazi Ante Vukadinović.
73'
Izmjena! Izlazi Emanuel Nikpalj, ulazi Filip Borovac.
75'
Izmjena! Izlazi Mijo Šabić, ulazi Marin Jonjić.
80'
Izmjena! Izlazi Patrik Klančir, ulazi Ante Kozina.
83'
GOL! Kustošija - Croatia Zmijavci 1:2
Mrežu je zatresao Mihovil Geljić.
83' Kustošija smanjuje! Dujmović je odlično opalio izvana, lopta pogađa gredu i vraća se pred gol gdje gosti ne čiste opasnost, Lopta se odbija do samog Geljića koji pogađa prazna vrata.
87'
Izmjena! Izlazi Dino Šimunić, ulazi Domagoj Čulina.
90' Pet minuta nadoknade.
90'+1'
Izmjena! Izlazi Filip Dujmović, ulazi Fran Vujnović.
90'+1' Sjajna obrana Gudelja! Geljić je pucao glavom, ali Gudelj vrhunski brani iz samog kuta.
90'+6' Kraj, pobjeda Croatije 2:1.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!