SuperSport Hrvatska nogometna liga, 32. kolo, 01.05.2023, 16:00 h, Stadion u Kranjčevićevoj
Susret počinje u 16:00 sati.
1' Krenula je utakmica.
10' Ništa-ništa za sada.
18' Sjajna šansa Gorice, na loptu je nakon centaršuta Štigleca natrčao Ndockyt koji s deset metara neometan puca iz voleja, no Čavlina odbija u korner!
23' Gotovo iz ničega šansa zagrebačke momčadi. Pucao je Tuci sa sedam metara, ali nije zahvatio loptu najbolje jer je otišla kraj gola.
27' Udarac Bubanje izvana, od bloka ide preko gola u korner.
28' Odlična šansa i obrana Banića! Ubačaj Stojkovića, glavom je pucao Marić, ali vratar Gorice uspijeva odbiti u korner.
31' Cipetić je umjesto ubačaja pucao na gol iskosa, no Banić je bio spreman.
42'
GOL! Lokomotiva - Gorica 1:0
Mrežu je zatresao Luka Stojković.
42' Ubačaj s desne strane, lopta se odbila do Luke Stojkovića koji neometan natrčava na loptu na sedam metara i šalje je iza Banića.
45' Još dvije minute nadoknade.
45'+1' Sjajna šansa Gorice! Ubačaj iz slobodnog udarca, Steenvoorden odlično puca glavom, no Čavlina još bolje brani.
45'+2' Kraj prvog poluvremena.
46'
Izmjena! Izlazi Merveil Ndockyt, ulazi Valentino Majstorović.
46'
Izmjena! Izlazi Vladan Bubanja, ulazi Art Smakaj.
46'
Izmjena! Izlazi Silvio Goričan, ulazi Ivan Milićević.
46' Krenulo je drugo poluvrijeme.
47'
GOL! Lokomotiva - Gorica 2:0
Mrežu je zatresao Indrit Tuci. Asistent je Luka Stojković.
47' Sjajan, zaista sjajan pogodak Tucija. Stojković odigrava za suigrača koji puca s 20 metara. Banić je bio nemoćan.
49' Udarac Gorice, brani Čavlina bez većih poteškoća.
51' Dobar udarac Fruka izvana, Čavlina ponovno na mjestu.
52' Velika greška domaće obrane, ali Čavlina još jednom na mjestu! Odmah nakon toga penal za Goricu!
52' Sjajan početak drugog poluvremena. Milićević je srušio Majstorovića, Bebek nije previše oklijevao.
52' ČAVLINA BRANI PENAL!!
53' Odmah nakon toga prijetnja Lokomotive, Marić je uklizao i pucao preko gola.
54' VATROMET! Stojkovićev udarac brani Banić, lopta se odbija do Kačavende koji pogađa gredu.
55' Zaboljeli su nas prsti od ovog tipkanja. Dobrodošao minimalan predah.
55' Ili ništa od predaha? Tomečak puca, još jednom brani vratar Lokomotive.
57'
Izmjena! Izlazi Toni Fruk, ulazi Luka Kapulica.
57'
Izmjena! Izlazi Josip Mitrović, ulazi Tim Matavž.
61'
GOL! Lokomotiva - Gorica 2:1
Mrežu je zatresao Luka Kapulica. Asistent je Jurica Pršir.
61' Vraća se Gorica u igru, Pršir je odigrao za Kapulicu koji se ubacio u kazneni prostor i pucao iskosa u suprotni kut, neobranjivo i za raspoloženog Čavlinu.
63' Dobra situacija za Goricu, Vujnović je pucao preko gola.
68' Raspopović je pucao glavom, obranio je Čavlina.
69'
Izmjena! Izlazi Branimir Cipetić, ulazi Marko Vranjković.
73'
Izmjena! Izlazi Branimir Kalaica, ulazi Justin de Haas.
73' Kalaica ne može nastaviti igru zbog ozljede.
79' Matavž krade loptu, odigrava na povratnu loptu za Vujnovića, no nevjerojatni Čavlina još jednom brani.
81' Stojković je zaradio udarac u glavu nakon što ga je lopta napucala iz slobodnog udarca Pršira. Bilo je to prije nekoliko minuta, a izgleda da neće moći nastaviti igru.
81'
Izmjena! Izlazi Luka Stojković, ulazi Jakov Anton Vasilj.
85' Kapulica ponovno puca, ovoga puta iz malo dalje pozicije nego kod pogotka, no Čavlina hvata loptu.
85' Raspopović puca, brani Čavlina uz manje poteškoće.
85' 11 obrana Čavline do ovog trenutka.
88'
Izmjena! Izlazi Dino Štiglec, ulazi Matuš Vojtko.
88'
Izmjena! Izlazi Jurica Pršir, ulazi Joey Suk.
90' Banić je u nesvjesti, pozvani su liječnici.
90' Izgleda da je Banića njegov suigrač Vojtko "pokupio" u prolazu.
90'+1' Jako ružno je izgledalo.
90'+2' Banića iznose s terena, nadamo se da će sve biti u redu.
90'+4' Na gol će stati Raspopović
90'+8'
GOL! Lokomotiva - Gorica 2:2
Mrežu je zatresao Matuš Vojtko.
90'+8' Nevjerojatno, zaista nevjerojatno! Sjajan slobodan udarac Matuša Vojtka, neobranjivo za Čavlinu.
90'+9'
Žuti karton dobio je Matuš Vojtko.
90'+12' Kraj utakmice.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!