SuperSport Hrvatska nogometna liga, 33. kolo, 07.05.2023, 17:00 h, Stadion Gradski vrt, gledatelja: 7.923
Suci: Duje Strukan, Alen Jakšić, Goran Perica
Osijek
Osijek
0:0(0:0) Dinamo
Dinamo
Susret počinje u 17:00 sati.
 Nedjeljni program u SuperSport HNL-u otvaraju u Gradskom vrtu Osijek i Dinamo. Dinamo je već osigurao naslov prvaka, a Osijek traži važne bodove u borbi za europske pozicije.
1' Počeo je susret u Gradskom vrtu.
6' Dinamo u početku susreta ima nešto više loptu u svojim nogama, ali još uvijek nije konkretno zaprijetio.
9' Dobra lopta za Špikića u kaznenom prostoru nakon pogreške Leovca, Špikić je u sredini tražio Bulata, ali Barišić je u posljednji trenutak izbio loptu ispred veznjaka Modrih.
13' Velika pogreška u obrani Osijeka, Mišić je krasno poslao loptu iza leđa obrane gdje je utrčao Špikić, pokušao progurati loptu pokraj Malenice, ali vratar Osječana odlično ulazi u taj šut.
16' Baturina je uputio prvi udarac na susretu, a 18 metara pucao je ravno u Malenicu.
18' Prvi put prijeti Osijek, Mierez je ubacio loptu u 16 metara za Fiolića koji iskosa pokušava prebaciti Livakovića, ali napravio je to dosta loše.
25' Zanimljiv dvoboj u Osijeku, igra se dinamično s obje strane, ali zasad nema dovoljnog broja prilika.
27' Osječani su spretno došli do prilike koju nisu iskoristili, Mierez pa Bukvić izvrtili su svoje čuvare, zatim je Bukvić ubacio za Jurčevića, ali on nije znao što s njom napraviti.
30' Mierez je dobio loptu pred kaznenim prostorom i odmah pucao, ali preslabo za Livakovića.
31' Vrlo neugodan pokušaj Bukvića sa 17 metara, Livaković je kasno vidio loptu, ali uspio ju je odbiti i spriječiti pogodak.
39' Odlična prilika za Osječane, ali upropastio ju je Mieiez koji je bio s loptom u 16 metara i onda je poslao tamo gdje nije bilo njegovih suigrača.
41'
Žuti karton dobio je Ivan Fiolić.
45' Kraj prvog dijela, 0:0, bilo je zanimljivije nego rezultat pokazuje.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
56' U drugom dijelu još nema uzbuđenja niti na jednoj strani, nekoliko dolazaka Dinama do kaznenog prostora domaćina, ali bez konkretnog pokušaja prema golu.
62'
Izmjena! Izlazi Ivan Fiolić, ulazi Darko Nejašmić.
68'
Izmjena! Izlazi Mario Jurčević, ulazi Kristijan Lovrić.
69'
Izmjena! Izlazi Dario Špikić, ulazi Fran Topić.
69'
Izmjena! Izlazi Bruno Petković, ulazi Josip Drmić.
73' Posjed lopte je 70:30 u postocima na Dinamovoj strani, ali nema konkretizacije u obliku prilika.
74'
Izmjena! Izlazi Martin Baturina, ulazi Petar Bočkaj.
75' Velika gužva u 16 metara domaćina, Jugović čisti gotovo s gol linije! Pucao je Ljubičić, lopta je išla prema golu, ali domaći veznjak odbija.
76'
Žuti karton dobio je Marin Leovac.
80'
Izmjena! Izlazi Domagoj Bukvić, ulazi Ognjen Bakić.
80'
Izmjena! Izlazi Vedran Jugović, ulazi Josip Špoljarić.
80'
Izmjena! Izlazi Nail Omerović, ulazi Šime Gržan.
85'
Žuti karton dobio je Ramon Mierez.
87' Izgledalo je opasno, Ivanušec je odlično ubacio loptu pred gol, u zadnji trenutak Barišić je lagano glavom zahvatio loptu, dovoljno da do nje ne dođe Topić na drugoj vratnici.
89' Najbolja prilika za Osječane na susretu! Gržan je ubacio loptu na drugu vratnicu gdje je sam Lovrić, ali on puca jako loše i preko gola.
90' Pet minuta nadoknade.
90'+5' Kraj u Osijeku, 0:0.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!