87'
Dino Gavrić
Susret počinje u 17:00 sati.
1' Kreće utakmica.
9' Jedan pokušaj imali su gosti na početku, no bio je bezopasan. Nakon toga bez konkretnijih udaraca.
13'
Žuti karton dobio je Bruno Sinković.
21' Oštar ubačaj Sinkovića iz slobodnog udarca, ali nitko nije uspio zahvatiti loptu.
25' Prvi dobar pokušaj domaće momčadi, glavom je pucao Prekodravac, ali lopta ide malo preko grede.
32' Dobra situacija pred golom Belišća, ali dva udarca Osječana završila su u bloku, dok je treći otišao iznad gola.
35' Najbolja šansa za Osijek na susretu, Lišnić se izborio za udarac na deset metara, ali poslao je loptu nebu pod oblake.
36'
Žuti karton dobio je Stjepan Poljak.
39' Odlična šansa za Belišće preko Anočića koji utrčava u šesnaesterac i puca iskosa, ali brani Sajko!
43' Oštra lopta kroz peterac, ali odbija vratar Belišća.
45' Dvije minute nadoknade.
45'+2' Kraj prvog poluvremena.
46'
Izmjena! Izlazi Bruno Sinković, ulazi Sang-hun Seok.
46' Kreće nastavak susreta.
49' Lete igrači na sve strane, a lopta prelazi iz posjeda jedne ekipe do druge. Činilo se da bi Anočić mogao biti u dobroj situaciji, no otišao je previše iskosa i Osječani su se uspjeli vratiti.
52'
Žuti karton dobio je Dominik Solić.
58'
GOL! Osijek II - Belišće 0:1
Mrežu je zatresao Filip Radovanović. Asistent je Sang-hun Seok.
58' Odličan pogodak Belišća, Seok se izborio za loptu i odigrao za Radovanovića koji snažnim udarcem iskosa pogađa pod gredu.
59'
Žuti karton dobio je Filip Lišnić.
60'
Izmjena! Izlazi Filip Živković, ulazi Tin Polić.
60'
Izmjena! Izlazi Boris Galušić, ulazi Antonijo Ivandić.
60'
Izmjena! Izlazi Ivan Cvijanović, ulazi Petar Ivančan.
61'
Izmjena! Izlazi Filip Radovanović, ulazi Luga Grgić.
65' Odlična šansa za Osječane preko Bakića, ali brani Barbić! Nakon toga uslijedio je udarac Ivandića, no vratar Belišća opet je na pravom mjestu.
66' Sada je izvana pucao Polić, ali Barbić bez većih problema hvata.
68'
Izmjena! Izlazi Ante Barišić, ulazi Filip Mažar.
71'
Izmjena! Izlazi Borna Matasović, ulazi Luka Conjar.
75'
GOL! Osijek II - Belišće 0:2
Mrežu je zatresao Marko Gazić.
75' I 2:0 za Belišće. Anočić je vratio na peterac gdje loptu nije najbolje zahvatio Conjar. Na sreću po "crvene" ona dolazi do Gazića koji je lakoćom skreće u gol iz blizine.
78' Osijek jako blizu gola, ali blok obrambenih igrača odbio je loptu malo kraj gola.
79' Zicer Gazića za treći gol! Napravio je najveći dio posla, izašao pred golmana, ali pucao je kraj stative.
81'
Izmjena! Izlazi Luka Barić, ulazi Josip Vuica.
87'
Izmjena! Izlazi Silvio Anočić, ulazi Edi Pavlović.
87'
Izmjena! Izlazi Papa Mamadou Seck, ulazi Bruno Damjanović.
90' Pokušaj iz slobodnog udarca za Mlinarića, ali nije bio dovoljno precizan.
90' Tri minute sudačke nadoknade.
90'+2' Naguravanje na kraju utakmice, definitivno nepotrebno
90'+3'
Žuti karton dobio je Ognjen Bakić.
90'+3'
Žuti karton dobio je Bruno Damjanović.
90'+4'
GOL! Osijek II - Belišće 0:3
90'+4' Kraj utakmice.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!