[VIDEO] Bivši napadač Hajduka golom i asistencijom slavio protiv prvaka Slovenije

Krešimir Milić • nedjelja, 14.05.2023.

Drugu utakmicu zaredom upisao je gol i asistenciju, a trenutno je treći strijelac slovenske lige…

Naslov prvaka osigurala je ljubljanska Olimpija nekoliko kola prije kraja. Sjajna je sezona iza slovenskog kluba koji je osvojio duplu krunu ove sezone.

Igraj na utakmice slovenke lige na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Potvrdom dvije titule došlo je i do opuštanja u momčadi pa su upisali dva prvenstvena poraza zaredom. U prošlom kolu poraženi su od Hajdukovog partner kluba Radomlja, a u 35. kolu slavile su i Domžale na domaćem terenu.

U Športnom parku u Domžalama skupilo se 1300 gledatelja koji su ponovno svjedočili sjajnoj partiji bivšeg napadača Hajduka Franka Kovačevića.

Bivši napadač Bijelih bio je junak susreta s asistencijom i golom u pobjedi od 2:1 protiv prvaka. Asistirao je u 22. minuti Barišiću za gol, a onda u 50. na asistenciju Topalovića zabio za 2:0, dok je konačnih 2:1 postavio Elšnik u 87. minuti.

Kovačeviću je ovo druga utakmica zaredom u kojoj je strijelac i asistent. Ove sezone zabio je 12 golova i dodao šest asistencija čime drži treće mjesto na ljestvici strijelaca slovenske lige.