90'+2'
Perica Vidak
Susret počinje u 17:30 sati.
1' Počeo je susret.
10' Prva prava prilika na susretu stigla je u desetoj minuti i to za goste, iskosa je poucao Bračević, ali lopta prolazi malo preko gola. Dosta dobar pokušaj.
17' Nije baš jednostavno igrati nna ovom klizavom travnjaku koji još solidno izdržava s obzirom na količinu kiše koja je pala.
19' Solidna situacija za bivšeg igrača Slaven Belupa Seida Behrama koji je pucao iz kaznenog prostora, ali Gleudson je bio dobro postavljen i lopta se od njega odbija u korner.
25'
Žuti karton dobio je David Čondrić.
29' Mateo Jakšić probao je iznenaditi Bručija udarcem s nekih 20 metara, pucao je po travi malo pokraj vratnice.
36'
GOL! Mladost Ždralovi - Zagorec 1:0
Mrežu je zatresao Emanuel Mađarić.
36' Krasan gol Mađarića za 1:0 Mladosti! Lopta je odbijena na 18 metara, prima je Mađarić i krasno plasira u suprotni gornji kut!
42'
Žuti karton dobio je David Žabec.
42'
Žuti karton dobio je Gleudson Barros Pimenta Junior.
42' Malo naguravanja izmđu Žabeca i Gleudsona i obojici po žuti karton. Posve nepotrebno.
45' Kraj prvog dijela, Mladost vodi 1:0.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
49'
GOL! Mladost Ždralovi - Zagorec 1:1
Mrežu je zatresao Matija Kanceljak.
49' Zagorec poravnava! Kanceljak se odlučio za udarac s nekih 18 metara, vratar Domović nije najbolje reagirao i lopta ulazi u mrežu!
50'
GOL! Mladost Ždralovi - Zagorec 2:1
Mrežu je zatresao Dmytro Lopa.
50' Odmah odgovara Mladost! Lopa je dobio loptu pred 16 metara, dobro se izborio za udarac s ruba kaznenog prostora, lakoćom se oslobodio čuvara i pogodio u sam donji kut.
52'
Žuti karton dobio je Patrik Jug.
54'
GOL! Mladost Ždralovi - Zagorec 2:2
Mrežu je zatresao Petar Bračević.
54' 2:2! Treći gol u prvih deset minuta drugog dijela, ovaj put je Bračević opalio sa 16 metara također u sam donji kut, neuhvatljivo za Domovića.
56'
Žuti karton dobio je Andrej Landripet.
57'
GOL! Mladost Ždralovi - Zagorec 3:2
Mrežu je zatresao Seid Behram.
57' Nastavlja se golijada u Ždralovima! Loptu je u 16 metara dobio Behram, prevario je čuvara i opalio snažno, Bruči nije uspio zaustaviti ovu loptu.
58'
Žuti karton dobio je Mate Ilija Barišić.
64'
GOL! Mladost Ždralovi - Zagorec 4:2
Mrežu je zatresao Teo Herceg.
64' Odlična lopta za Hercega na lijevu stranu kaznenog prostora, on se odlučuje odmah za udarac i snažnim udarcem iskosa zabija za 4:2!
69'
Žuti karton dobio je Emanuel Mađarić.
73'
Izmjena! Izlazi Dmytro Lopa, ulazi Ivan Baraban.
73'
Izmjena! Izlazi Bruno Čovo, ulazi Aboubacar Bamba Diarrassouba.
77'
Izmjena! Izlazi Petar Bračević, ulazi Karlo Stiperski.
77'
Izmjena! Izlazi Matija Kanceljak, ulazi Luka Radić.
79' Kazneni udarac za Zagorec! Dunić je išao na šut, Eskinja mu je zasmetao i dosuđen je penal.
80'
GOL! 4:3! Najstrožu kaznu realizirao je Luka Radić.
80' Radić je lakoćom zabio, 4:3!
82'
Žuti karton dobio je Mateo Jakšić.
89'
Izmjena! Izlazi Patrik Jug, ulazi Luka Ružak.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+2' Dobra situacija za Zagorec, Christian je bio s loptom u 16 metara, uputio je udarac, ali Domović je dobro reagirao.
90'+2'
Izmjena! Izlazi Gleudson Barros Pimenta Junior, ulazi Luka Topolovec.
90'+3'
Izmjena! Izlazi Seid Behram, ulazi Domagoj Colarić.
90'+5' Mladost odnosi pobjedu 4:3!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!