[VIDEO] Hezonja među najboljima u pobjedi Reala, Mršićev Breogan niže poraze

Petar Jenjić • nedjelja, 14.05.2023.

Mario Hezonja izvrsno je iskoristio dobivenu minutažu u visokoj pobjedi protiv Gran Canarije, dok je Veljko Mršić s Breoganom upisao sedmi uzastopni poraz...

Izuzetno važnu pobjedu u borbi za ostanak upisala je Manresa koja je minimalno slavila u gostima kod Breogana 82:81. Nakon senzacionalne pobjede protiv madridskog Reala, momčad koju vodi Veljko Mršić tako je upisala sedmi uzastopni poraz.

Igraj na košarkaške utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Najbolji je kod Manrese bio Martinas Geben s 18 koševa i 13 skokova. Ethan Happ s 15 koševa i 12 skokova predvodio je poraženu ekipu.

Novu prvenstvenu pobjedu upisao je madridski Real koji nije imao nikakvih problema na gostovanju kod Gran Canarije koju je svladao rezultatom 95:67.

Fabien Causeur s 19 poena, pet skokova i pet asistencija predvodio je Real, dok je Mario Hezonja za 18 minuta dodao 18 koševa (2/2 za dva, 4/7 za tricu, slobodna bacanja 2/2) i dva skoka.

Najbolji je kod Gran Canarije bio AJ. Slaughter sa 16 koševa.