SuperSport Prva NL, 30. kolo, 15.05.2023, 17:00 h, Stadion Hrvatski vitezovi, Dugopolje
Šime Puljić
64'
25
Domagoj Topić
72'
15
Josip Maganjić
72'
16
Nino Majdov
82'
Valentin Jara
71'
88
Dominik Mihaljević
71'
29
Vanja Pelko
83'
25
Josip Barišić
87'
Miroslav Bojko
Susret počinje u 17:00 sati.
1' Krenula je utakmica.
3' Jako je natopljen teren u Dugopolju, moglo bi biti dosta problema s kontrolom lopte i proigravanjima.
5' Kaćunko iz daljine, ide lopta visoko preko gola.
12' Knoll je odlično proigrao Mustedanagića koji je mogao poslati loptu u prazan gol, no promašio je loptu s pet metara
21'
GOL! Solin - Vukovar '91 1:0
Mrežu je zatresao Luka Mamić. Asistent je Stephen Chinedu.
21' I evo vodstva Solina! Vodanović je započeo akciju i poslao loptu u kazneni prostor za Chinedua koji prosljeđuje za Mamića, a ovaj lakoćom skreće loptu u gol.
23'
Žuti karton dobio je Marko Novak-Stanko.
29' Sada dvije prilike za Vukovar za poravnanje. Prvo se Knoll nije najbolje snašao u kaznenom prostoru kada je njegov udarac s crte otklonio Karamatić. Nakon toga pucao je glavom Mustedanagić, ali lopta ide kraj gola.
31'
GOL! Solin - Vukovar '91 1:1
Mrežu je zatresao Jakov Biljan. Asistent je Franco Capitani Minguez.
31' Sjajno proigravanje Capitanija koji petom odigrava za Biljana koji lakoćom poentira sa šest metara.
34'
Žuti karton dobio je Tino Jukić.
34' Jako dobar pokušaj Ninčevića iz slobodnog udarca, Kolić odbija u korner.
40' Biljan ostavlja za Mustedanagića, njegov udarac od bloka je išao prema golu i skoro prevario Kargotića, no vratar Dugopolja uspio je obraniti.
41'
Žuti karton dobio je Ivan Radošević.
42' Knoll puca iskosa, brani Kargotić! Pavičić nije uspio stići na odbijanac jer je Vodanović odbio u korner.
43' Capitani je glavom skrenuo loptu u gol, no i prije udarca dosuđen je kontra prekršaj.
45'
Žuti karton dobio je Dario Rugašević.
45' Kraj prvog poluvremena.
46' Kreće nastavak.
48'
Žuti karton dobio je Stephen Chinedu.
48' Chinedu zbog simuliranja zaradio javnu opomenu.
58' Vodanović je pucao, ali lako hvata gostujući vratar.
63'
GOL! Solin - Vukovar '91 2:1
Mrežu je zatresao Stephen Chinedu. Asistent je Luka Mamić.
63' Nakon jednog kornera bila je velika gužva u kaznenom prostoru Vukovaraca. Na koncu je Mamić ostavio za Chinedua koji puca s 12 metara, a lopta se od Jukića odbija u gol.
64'
Izmjena! Izlazi Antonio Kaćunko, ulazi Šime Puljić.
65'
GOL! Solin - Vukovar '91 2:2
Mrežu je zatresao Franco Capitani Minguez. Asistent je Dario Rugašević.
65' Ubačaj Rugaševića nakon kornera, Capitani je najviši u skoku i skreće glavom loptu u gol. Nije dugo trajala prednost domaće momčadi.
70'
GOL! Solin - Vukovar '91 2:3
Mrežu je zatresao Zinedin Mustedanagić.
70' Mustedanagić je ubacio iz slobodnog udarca, lopta nije nikoga dotaknula, nezgodno je oskočila i prevarila vratara. Preokret Vukovaraca.
71'
Izmjena! Izlazi Ivan Radošević, ulazi Valentin Jara.
71'
Izmjena! Izlazi Zinedin Mustedanagić, ulazi Dominik Mihaljević.
72'
Žuti karton dobio je Duje Ninčević.
72'
Izmjena! Izlazi Marko Novak-Stanko, ulazi Domagoj Topić.
72'
Izmjena! Izlazi Luka Mamić, ulazi Josip Maganjić.
76' Dobar pokušaj Topića iskosa, ali brani vratar Vukovara.
82' Pokušaj Vukovaraca iz slobodnog udarca iskosa, no obrana domaćeg vratara. Novi korner za Vukovarce.
82'
Izmjena! Izlazi Marin Karabatić, ulazi Nino Majdov.
83'
GOL! Solin - Vukovar '91 2:4
Mrežu je zatresao Törles Tim Knöll. Asistent je Franco Capitani Minguez.
83' Zasluženo Knoll!! Nijemac igra sjajno danas i sada je napokon poentirao. Capitani je ostavio loptu za suigrača na 12 metara, a ovaj matirao protivničkog vratara.
83'
Izmjena! Izlazi Törles Tim Knöll, ulazi Vanja Pelko.
84'
Crveni, isključujući karton dobio je Josip Maganjić.
84' Maganjić namjerno udario šakom Mihaljevića i zasluženo napušta teren nakon nešto više od deset minuta igre.
87'
Izmjena! Izlazi Franco Capitani Minguez, ulazi Josip Barišić.
90' Pelko istrčava pred protivničkog vratara, no brani Kargotić. Nakon toga pucao je Andačić, no s istim ishodom.
90' Tri minute sudačke nadoknade.
90'+2'
GOL! Solin - Vukovar '91 2:5
Mrežu je zatresao Josip Barišić. Asistent je Valentin Jara.
90'+2' Ubačaj Jare, loptu u mrežu skreće Josip Barišić. Solin pregažen.
90'+3' Kraj utakmice.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!