Borna Gojo upisao uvjerljiv poraz, ništa od finala turnira u Tunisu

Mihaela Bradovski • petak, 19.05.2023.

Borna Gojo nije uspio izboriti prolaz u finale Challengera u Tunisu. U polufinalu ga je nadigrao Francuz Geoffrey Blancaneaux...

Borna Gojo zaustavljen je na Challengeru u Tunisu u polufinalu. 180. igrač svijeta Francuz Geoffrey Blancaneaux iskoristio je ne baš najbolji dan hrvatskog tenisača.

Igraj na teniske mečeve na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Hrvatski tenisač od početka meča se mučio i nije lako pronalazio odgovor na igru Francuza. Na 2:2 je izjednačio u prvom setu uz spašene dvije break lopte, a nakon toga do kraja seta nije više osvojio niti gem.

Nakon što je Blancaneaux uzeo prvi set sa 6:2, u drugom setu Gojo je odmah napravio break i poveo s 1:0. No Francuz je imao spreman odgovor i napravio je preokret.

Gojo se uspio vratiti i smanjiti na 3:2, ali još jednom je izgubio servis i potonuo u poraz.

U završnici seta se borio, spasio je čak šest meč lopti, ali ne i sedmu i Blancaneaux prolazi u finale.