Senad Harambašić
Susret počinje u 14:00 sati.
 Nakon što su jučer odigrana prva dva susreta, danas se nastavlja 28. kolo SuperSport Druge NL. Subotnji program otvaraju u Krapini Zagorec i Trnje.
1' Počeo je susret.
10' Miran početak dvoboja u Krapini, zasad bez konkretnijih prijetnji na obje strane.
12' Vratnica! Bibić je pucao s desne strane i pogodio vratnicu, dosta sreće za domaćina.
18'
GOL! Zagorec - Trnje 1:0
Mrežu je zatresao Matija Smrekar.
18' Zagorec vodi 1:0! S desne strane u sredinu je krenuo Kanceljak koji je srušen na ulasku u 16 metara, ali lopta dolazi do Smrekara, a on s 12-13 metara pogađa u sam donji kut.
20' Velika pogreška obrane Trnja koja je samo proslijedila loptu u kontru Kanceljaku, on se sjurio prema golu, gađao suprotni kut, ali Rendulić sjajno brani.
24' Krasna kontra domaćina, sve je krenulo nakon kornera Trnja, Smrekar je dao odličnu loptu za Kanceljaka koji dolazi do 16 metara, petom ostavlja loptu za Smrekara, on je sam pred vratarom koji brani njegov pokušaj.
31' Zagorec zasad konkretniji i zasluženo vodi, Smrekar i Kanceljak stvaraju najviše problema gostima.
39' Pokušaj gostiju izvana, Ceraj je opalio s nekih 20 metara, ali lopta je otišla preko gola.
45' Minuta nadoknade.
45' Kraj prvog dijela, Zagorec vodi 1:0.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
49'
Žuti karton dobio je Harrison Izuchukwu Jiakponna.
54'
Izmjena! Izlazi Harrison Izuchukwu Jiakponna, ulazi Patrik Jug.
54'
Žuti karton dobio je Andre Christian De Souza.
55'
Izmjena! Izlazi Patrik Braun, ulazi Fran Beloša Fijan.
60' Pokušavaju gosti doći do poravnanja, Bibić je sada pokušao iskosa, ali udarac je bio neprecizan, lopta ide preko gola.
62'
Izmjena! Izlazi Karlo Stiperski, ulazi Mate Ilija Barišić.
66'
Izmjena! Izlazi Marko Bibić, ulazi Karlo Bužanić.
66'
GOL! Zagorec - Trnje 1:1
Mrežu je zatresao Patrick Junior Osei Kesse.
66' Trnje se vraća u utakmicu! Domaćini su izgubili loptu na centru, uslijedila je dubinska lopta prema Kesseu koji dolazi pred vratara, prebacuje ga i poravnava na 1:1.
70'
Izmjena! Izlazi Andre Christian De Souza, ulazi Petar Bračević.
70'
Izmjena! Izlazi Mateo Dunić, ulazi Luka Radić.
77'
GOL! Zagorec - Trnje 2:1
77'
Žuti karton dobio je Antonio Marić.
77' Dosta bure oko gola Zagorca, lopta je upućena prema Kanceljaku na lijevu stranu, pomoćni sudac podigao je zastavic, igrači Trnja su stali, a Kanceljak i Smrekar odjurili u kontru i zabili gol nakon što je pomoćni sudac pokazao da se igra nastavi. Razlog, lopta je na putu do Kanceljaka pogodila igrača Trnja.
80'
GOL! Zagorec - Trnje 2:2
Mrežu je zatresao Karlo Bužanić.
80' Trnje brzo uzvraća, lopta ubačena s desne strane dolazi do Bužanića koji glavom zabija, 2:2!
90' Tri minute nadoknade.
90'+2'
GOL! Zagorec - Trnje 3:2
Mrežu je zatresao Matija Kanceljak.
90'+2' Zagorec u sudačkoj nadoknadi dolazi do novog pogotka i vodstva! Dugačku loptu prima Smnrekar, ostavlja je za Kanceljaka koji lijepo pogađa s 18 metara!
90'+4' Kazneni udarac za Trnje!
90'+4' Cruce-Corcy igrao je rukom.
90'+5' Ceraj je izveo kazneni udarac, ali pogodio je vratnicu nakon čega sudac svira kraj!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!