Mili Poljičak poražen na startu Challengera u Skoplju

Petar Jenjić • ponedjeljak, 22.05.2023.

Mili Poljičak poražen je na startu Challengera u Skoplju gdje je bolji od njega bio Talijan Giovanni Fonio...

Poraz na startu Challengera u Skoplju upisao je Mili Poljičak koji je za protivnika imao Giovannija Fonia, trenutno 278. tenisača svijeta.

Igraj na teniske mečeve na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Bio je to njihov drugi međusobni dvoboj i druga pobjeda Talijana koji ponovno nije izgubio nijedan set. Danas je nakon sat i 21 minute igre slavio sa 6:4, 6:2.

Poljičak je kreno s breakom prednosti i vodstvom 2:0, no to nije dugo potrajalo. Od deset odigranih gemova bilo je ukupno pet izgubljenih servisa.

Drugi je set bio gotovo potpuno jednosmjeran i pri tome je Talijan izgubio tek dva gema.