Mario Hezonja s Real Madridom izborio polufinale španjolskog prvenstva

Petar Jenjić • srijeda, 31.05.2023.

Real Madrid slavio je i u drugoj utakmici četvrtfinala španjolskog prvenstva protiv Gran Canarije. Pobjedom 89:81 u gostima izborio je plasman među četiri...

Put prema obrani naslova prvaka Španjolske nastavlja Real Madrid koji je večeras slavio u gostima kod Gran Canarije i tako s ukupnih 2-0 u seriji izborio plasman u polufinale natjecanja.

Igraj na utakmice ACB lige na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Nakon što je u prvoj utakmici lakoćom stigao do pobjede od 27 razlike (95:68), Kraljevski klub u drugom se dvoboju puno više namučio te na koncu slavio rezultatom 89:81.

Odličnu utakmicu u pobjedničkim redovima imao je Džanan Musa koji je ubacio 22 poena za 23 i pol minute, dok je Sergio Llull dodao 14 koševa.

Mario Hezonja odigrao je za pobjedničku ekipu nešto manje od 23 minute te dodao sedam koševa (2/4 za dva, 1/4 za tricu) i pet skokova.

Najbolji je kod Gran Canarije bio AJ Slaughter sa 17 koševa.