Karlo Miljanić
84'
Tomislav Radotić
Susret počinje u 15:30 sati.
1' Krenula je utakmica.
3' Prvi pokušaj gostiju preko Stanića, ali nedovoljno precizno. Odlazi lopta preko gola.
7' Solidan pokušaj Mihaljevića s 15 metara, no nije bio dovoljno precizan. Udarac je otišao kraj stative.
12'
Žuti karton dobio je Josip Gačić.
15' Oštar ubačaj gostiju, bilo je gužve u petercu, no igrači Jaruna uspjeli su otkloniti opasnost.
23' Kratki prekid zbog osvježenja na polovici prvog poluvremena. Nismo vidjeli toliko toga.
24' Nastavlja se utakmica.
29' Sudar glavama u kojoj je Filip Mihaljević izvukao malo deblji kraj.
34'
Izmjena! Izlazi Filip Mihaljević, ulazi Tomislav Šarić.
34' Mihaljević nije mogao nastaviti igru.
36' Pokušaj Abramovića s desne strane, ali Križanović bez većih problema hvata u ruke.
37' Dobra situacija za Jarun, ali loša izvedba. Abramović s 15 metara nije najbolje zahvatio loptu koja odlazi preko gola.
39' Izgleda da ćemo vidjeti još jednu zamjenu. Belančić je sudjelovao u sudaru s Mihaljevićem, izdržao je nešto više od suparničkog igrača, ali ne može dalje.
42'
Izmjena! Izlazi Marin Belančić, ulazi Marijan Oršolić.
45' Dvije minute nadoknade.
45'+3' Kraj prvog poluvremena.
46' Kreće nastavak susreta.
49' Sjajna šansa za Cibaliju, najbolja na susretu! Loptu je u kaznenom prostoru dobio Dogan, namjestio se na lijevu nogu, ali u bloku se našao Bakula!
49'
Žuti karton dobio je Domagoj Stranput.
54' Oštro kroz peterac šalje loptu Tomislav Šarić, no zakasnio je Halid Alghoul.
57' Sjajna akcija Cibalije, Rene Šarić je utrčao u kazneni prostor i prebacio golmana Jaruna, međutim, Mamić uspijeva spasiti s gol linije. Vinkovčani su tražili penal, no sudac se nije oglasio.
59' Pokušaj Karamatića glavom nakon auta Mamića, ali odlazi to kraj gola
60' Još bolji pokušaj Jaruna niti minutu kasnije. Tomislav Šarić je pucao glavom, Križanović je ostao nepomičan, ali udarac nije bio dovoljno precizan.
61'
Izmjena! Izlazi Miro Bakula, ulazi Bruno Međimorec.
61'
Izmjena! Izlazi Rene Šarić, ulazi Gerald Chibueze Diyoke.
61'
Izmjena! Izlazi Ivan Mihaljević, ulazi Andrija Bubnjar.
65' Stanić je pokušao glavom, lopta je išla u visokom luku, ali nedovoljno precizan.
66'
Žuti karton dobio je Tomislav Šarić.
69'
GOL! Jarun - Cibalia 0:1
Mrežu je zatresao Andrija Bubnjar. Asistent je Šimun Mikolčić.
69' Mikolčić je odličnu prizemnu loptu poslao kroz peterac, na drugoj stativi nalazio se Bubnjar i skrenuo je u mrežu.
76' Sjajna šansa za Cibaliju koja je izašla u kontru. Bubnjar je bio brži od vratara Jaruna i iskosa uputio udarac prema golu, ali odbio je glavom stoper domaće momčadi u korner.
78' Mikolčić okušava udarac iz daljine, ali nije bio najprecizniji.
79'
GOL! Jarun - Cibalia 1:1
Mrežu je zatresao Gabriel Groznica.
79' Sjajan, zaista sjajan pogodak Gabrijela Groznice, koji je prvo driblingom izbacio protivničkog igrača i onda snažnim udarcem pod gredu donio Jarunu poravnanje.
83'
Žuti karton dobio je Šimun Mikolčić.
83'
Žuti karton dobio je Bruno Unušić.
84' Tražili su gosti penal pa su dvojica igrača zaradila žute kartone zbog prigovaranja.
84'
Izmjena! Izlazi Šimun Mikolčić, ulazi Jurica Bajić.
84'
Izmjena! Izlazi Dominik Dogan, ulazi Karlo Miljanić.
85' Bajić propušta loptu za Miljanića koji okušava udarac iskosa, ali nije bio precizan. Lopta je otišla kraj gola, Savatović nije morao reagirati.
86' Sada pokušava i Diyoke izvana, ali neprecizno.
87'
GOL! Jarun - Cibalia 2:1
Mrežu je zatresao Matej Mamić.
87' Jarun radi preokret, Alghoul je ubacio, Tadić skrenuo loptu za Mamića koji iz blizine poentira.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+3'
Izmjena! Izlazi Karlo Abramović, ulazi Ivan Mikulić.
90'+4'
Izmjena! Izlazi Halid Alghoul, ulazi Matej Ćosić.
90'+4'
Izmjena! Izlazi Gabriel Groznica, ulazi Wisdom Ubani.
90'+5' Kraj utakmice.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!