Josip Barišić
83'
Miroslav Bojko
Susret počinje u 17:30 sati.
1' Nakon uvodnih svečanosti, krenula je utakmica.
3' Kratak prekid, lete s tribina na teren trake.
10' Dva solidna pokušaja domaćina u prvih nekoliko minuta, ali bez prevelike opasnosti za gol Vukovaraca
19' Prošao je Oddei po desnoj strani i pucao iskosa, ali obranio je Marijanović
20' Kralj zamalo pogriješio, ali uspio se ispraviti na vrijeme.
21' Prvi udarac u okvir za Vukovarce, izborio se za prostor Robin Gonzales, no lako hvata vratar Rudeša.
26' Rešetar je pucao iz slobodnog udarca iz velike daljine. Lopta je od živog zida skoro prevarila golmana Vukovara koji je uspio iščupati loptu i odbiti u korner!
32' Mustedanagić je okušao udarac s 20 metara, no nedovoljno precizno.
38' Penal za Rudeš!
39' Latković je srušen, sudac Pavlešić nije se previše mislio, ali ostaje pitanje je li prekršaj bio malo van kaznenog prostora.
39'
GOL! 1:0! Najstrožu kaznu realizirao je Antonio Boršić.
43' Pokušaj Mustedanagića iz slobodnog udarca, otišlo je malo preko gola.
45' Tri minute nadoknade
45'+2' Stativa! Rešetar je dobio loptu na rubu kaznenog prostora nakon povratne lopte Roka Brajkovića, ali pogodio je okvir gola.
45'+3' Greda! Nakon ubačaja iz kornerae Rudeš ponovno pogađa okvir gola, ali nema promjene rezultata. Kraj prvog poluvremena.
46'
Izmjena! Izlazi Vanja Pelko, ulazi Valentin Jara.
46'
Izmjena! Izlazi Ivan Radošević, ulazi Dominik Mihaljević.
46'
Izmjena! Izlazi Aleksa Latković, ulazi Tino-Sven Sušić.
46' Kreće nastavak.
49' Mihaljević proigrava Knölla, ali nije uspio zahvatiti loptu. Poslao je iznad gola.
53'
GOL! Rudeš - Vukovar '91 1:1
Mrežu je zatresao Törles Tim Knöll.
53' Knöll se izborio za prostor na 17 metara i odličnim prizemnim udarcem matirao Kralja za poravnanje!
55' Pritisak Vukovaraca se nastavlja, sada je iz dotrčavanja pokušao Rugašević, ali pucao je visoko preko gola.
56' Gonzales ostavlja petom loptu za Mustedanagića na rubu šesnaesterca, no ponovno je bio neprecizan igrač Vukovara.
60'
Izmjena! Izlazi Roko Brajković, ulazi Ante Matić.
62' Oštar ubačaj Knölla, puca Gonzales glavom, no odlazi lopta iznad grede.
63'
Izmjena! Izlazi Dario Rugašević, ulazi Franco Capitani Minguez.
68' Zamalo je Rudeš ponovno poveo, no Marijanović je spriječio autogol Baltića!
72'
Izmjena! Izlazi Brian Safo Oddei, ulazi Gabriel Popović.
72'
Izmjena! Izlazi Zinedin Mustedanagić, ulazi Mateo Andačić.
74' Udarac Matića, ali lako hvata golman Vukovara.
76'
GOL! Rudeš - Vukovar '91 1:2
Mrežu je zatresao Franco Capitani Minguez.
76' Capitani ponovno koristi ulazak s klupe. Odličan udarac iskosa u prvi kut, neobranjivo za Kralja!
77' Odlična lopta za Knölla, no vratar Rudeša odbija njegov udarac u korner.
83'
Izmjena! Izlazi Törles Tim Knöll, ulazi Josip Barišić.
83' Dobar ubačaj Sušića, ali Popovićev udarac glavom ide iznad gola.
84'
Izmjena! Izlazi Tomislav Srbljinović, ulazi Tomislav Krizmanić.
84'
Izmjena! Izlazi Dominik Rešetar, ulazi Stjepan Štefanec.
90' Igrat će se još tri minute.
90'+3' Šansa u zadnjim trenucima za Rudeš, pokušao je Bruno Brajković, no njegov jako dobar udarac odlazi kraj gola.
90'+3' Kraj utakmice.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!