Damir Milinović
Susret počinje u 17:30 sati.
 Kustošija i Dubrava sastaju se u susretu 33. kola SuperSport Prve NL. Dvoboj je to koji nema neki veliki značaj, Kustošija se polako priprema za kvalifikacije za ostanak u ligi, a Dubrava je ostanak osigurala.
1' Počeo je susret.
6' Prvi pokušaj Fayea iz slobodnog udarca iz poprilične daljine, nije baš otišlo previše od gola.
13' Pokušaj i na drugoj strani, pucao je Gucić izvana, ali lopta ide preko gola.
24' Najbolja prilika u dosadašnjem dijelu susreta. Grgić je proigrao Šaronju kojije u dobroj poziciji, puca nisko u kut, ali brani Šarkanj.
30' Solidna utakmica u Kustošiji, još jedan pokušaj domaćina, Križanov udarac brani Šarkanj.
40' U nedostatku prilika treba zapisati ovu Borovca iz 40. minute, spuštena mu je lopta na 16 metara, imao je i vremena i prostora, ali pucao je visoko preko gola.
45'
Žuti karton dobio je Carlos Carvajal Olmo.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Kraj prvog dijela, 0:0.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
46'
Izmjena! Izlazi Filip Borovac, ulazi Marino Kukoč.
46'
Izmjena! Izlazi Šimun Grgić, ulazi Filip Dujmović.
46'
Izmjena! Izlazi Carlos Carvajal Olmo, ulazi Alessio Tonon.
52' Čini se kako Šaronja zbog ozljede neće moći nastaviti igru što je loša vijest za Toplaka i uoči kvalifikacija. Ući će Geljić.
58'
Izmjena! Izlazi Andrej Šaronja, ulazi Mihovil Geljić.
60' 15 minuta igre u drugom poluvremenu baš bez ikakvih prilika.
62' Čoko je dobio loptu na nekih 15 metara i odmah je opalio, ali u vanjski dio mreže.
65'
Crveni, isključujući karton dobio je Mihovil Geljić.
65' Geljić namjerno igra rukom i brani lopti u mrežu te zarađuje isključenje, a Dubrava kazneni udarac.
67'
GOL! 0:1! Najstrožu kaznu realizirao je Ivor Ljubanović.
67' Nevjerojatna glupost iskusnog Geljića. Manji je problem u porazu u ovom susretu, prava šteta slijedi za kvalifikacije. Šaronja je izašao zbog ozljede, a njegova prva zamjena Geljić zarađuje isključenje i Toplak će možda biti bez dvojice prvih napadača u ključnim utakmicama u borbi za ostanak u ligi.
70'
Izmjena! Izlazi Ivor Ljubanović, ulazi Matej Hoić.
70'
Izmjena! Izlazi Riccardo Maria Križan, ulazi Moreno Vušković.
70'
Izmjena! Izlazi Antun Gucić, ulazi Boyan Jia.
77' Matej Hoić se namještao na udarac, pucao, ali u blok.
84' Primirila se utakmica u potpunosti, Dubrava ima posjed, ali ne ide baš prema naprijed.
87'
Izmjena! Izlazi Mate Pavlović, ulazi Kevin Gjergj Lekaj.
87'
Izmjena! Izlazi Petar Petriško, ulazi Zvonimir Petrović.
90' Tri minute nadoknade.
90'+4' Kraj, Dubrava odnosi pobjedu.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!