Leon Petrović
72'
Mario Rac
Susret počinje u 17:30 sati.
 U odlučujućoj utakmici za prvaka SuperSport Druge NL Zrinski u Čepinu dočekuje Sesvete. Susret je to posljednjeg kola u koje Zrinski ulazi s bodom prednosti nad Sesvećanima.
1' Počeo je susret.
1' Već nakon 50-ak sekundi sjajna prilika za Sesvete, Abramović je išao prema Staniću potpuno sam, ali vratar Zrinskog brani!
3' Još jedan pokušaj gostiju, Topić je opalio s nekih 20 metara, ali Stanić brani.
5' Sesvećani su puno bolje otvorili utakmicu, novi pokušaj Abramovića, ovaj put glavom, ali brani i to Stanić.
14' Kapetan domaćina Luka Matković morao je napustiti igru zbog ozljede.
15'
Izmjena! Izlazi Luka Matković, ulazi Ivan Jajalo.
16' Neven Laštro spašava, dobar blok nakon što je iz okreta puca s desetak metara Lozić.
19'
Žuti karton dobio je Neven Laštro.
28' Nakon burnog i vrlo zanimljivog početka susreta, igra se primirila, barem što se tiče prilika.
32' Odličan udarac Jajala iz slobodnjaka s 18 metara, lopta je išla nisko u kut, ali Ilinčić fantastično brani.
36' Kazneni udarac za Zrinski!
36' Borba za loptu u 16 metara, na nju su išli Šuart i Horvat, Šuart je nagazio igrača Zrinskog i Kolarić je pokazao na 11 metara.
37'
Žuti karton dobio je Dominik Šuart.
38'
GOL! 1:0! Najstrožu kaznu realizirao je Mario Tadić.
38' Tadić je siguran, po sredini gola!
43' Kombinirali su Sesvećani, u konačnici je glavom pucao Kuqi, ali pokraj gola i bez problema za Stanića.
45' Dvije minute nadoknade.
45'+2'
Drugi žuti i isključujući crveni karton dobio je Dominik Šuart.
45'+2' Vrlo neoprezan start Šuarta i drugi žuti karton.
45'+3' Kraj prvog dijela, 1:0.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
46'
Izmjena! Izlazi Mody Mamadou Boune, ulazi Marin Brigić.
46'
Izmjena! Izlazi Jozef Kuqi, ulazi Josip Mijatović.
46'
Izmjena! Izlazi Ivan Abramović, ulazi Fran Čuljak.
46'
Izmjena! Izlazi Josip Ivan Zorica, ulazi Sven Opačić.
51' Prvi pokušaj u nastavku, Raguž je ubacio, a Tadić glavom pucao malo pokraj gola.
56' Dvije sjajne prilike za Topića! Nakon ubačaja s lijeve strane pucao je Topić, ali pogodio vratara Stanića od kojeg se lopta odbija, a iz drugog pokušaja Topić puca daleko od gola.
58' Odličan posao Kuprešaka i ubačaj u peterac, Sesvećani ipak čiste.
66'
GOL! Zrinski - Sesvete 1:1
Mrežu je zatresao Fran Čuljak.
66' Sesvete se vraćaju! Guja je odradio odličan posao na lijevoj strani, ubacio loptu pred gola domaćina gdje natrčava Čuljak i zabija za 1:1!
72'
Izmjena! Izlazi Mateo Topić, ulazi Leon Petrović.
75'
Izmjena! Izlazi Ivan Lozić, ulazi Stipe Vrdoljak.
75'
Izmjena! Izlazi Matej Dabić, ulazi Petar Korov.
79'
GOL! Zrinski - Sesvete 1:2
Mrežu je zatresao Nino Vukasović.
79' Sesvećani rade preokret! Ubačena je lopta u 16 metara i došla do Vukasovića koji puca iz gužve i zabija za 1:2!
81'
Izmjena! Izlazi Tin Kuprešak, ulazi Niko Hajnal.
81'
Izmjena! Izlazi Stjepan Salapić, ulazi Ivor Krešić.
87'
Žuti karton dobio je Ivor Krešić.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+1'
Žuti karton dobio je Nikola Ilinčić.
90'+5' Kraj! Sesvećani se vraćaju u drugi rang hrvatskog nogometa!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!