Veszprem odličan u uzvratu, odluka o prvaku Mađarske ipak pada u Szegedu

Mihaela Bradovski • ponedjeljak, 05.06.2023.

Još uvijek ne znamo prvaka Mađarske u rukometu. Nakon što je Szeged slavio u prvoj utakmici na svom parketu, Veszprem je bio bolji u uzvratu...

Odluka o prvaku Mađarske ipak će pasti u Szegedu. I Veszprem i Szeged bili su uvjerljivi na svom parketu pa će odluka o prvaku pasti u majstorici u Szegedu.

Igraj na rukometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Kao što je Szeged dominirao na svom parketu, tako je i Veszprem u uzvratu. Za razliku od Szegeda, Veszprem je pobjegao u drugom poluvremenu i tu stvorio razliku.

Posljednji put Szeged je bio na gol zaostatka u 38. minuti kada je Matej Gaber smanjio na 20:19 nakon čega Veszprem radi seriju 4:0 i završava priču.

Najbolji kod Veszprema bili su Bjarki Mar Elisson s devet golova, Zoran Ilić sa sedam i Dragan Pechmalbec sa šest golova.

Kod Szegeda Alexandre Blonz postigao je šest golova dok je Mario Šoštarić dodao tri pogotka.