Mihael Srbljinović
64'

Igor Pamić
Susret počinje u 17:30 sati.
1' Krenula je utakmica.
5' Početni pritisak domaće momčadi, Jerbić je pucao glavom nakon kornera, ali slijedi novo ubacivanje iz kuta.
9' Dobar pokušaj domaćina, pucao je glavom Zakarić nakon jednog centaršuta, ali lopta ide kraj stative.
16' Velika gužva pred golom Zadra, ali Karlovčani nisu uspjeli uputiti udarac.
24' Ubačaj Karlovca iz kornera, Pausić je pucao glavom, ali kraj stative.
32'
GOL! Zadar - Karlovac 1:0
Mrežu je zatresao Igor Banović. Asistent je Ivan Čurjurić.
32' I evo gola domaće momčadi! Čurjurić je ubacio u kazneni prostor za Banovića koji s deset metara matira protivničkog vratara.
33' I sada Karlovac jako blizu izjednačenja! Odličan udarac Kurečkog koji odlazi centimetrima iznad grede.
45' Kraj prvog poluvremena.
46'
GOL! Zadar - Karlovac 1:1
Mrežu je zatresao Goran Paracki. Asistent je Ivor Ribar.
46' Nismo stigli napisati ni da je krenulo drugo poluvrijeme, a već je pao gol. Samo 35 sekundi igre u nastavku za poravnanje. Ribar je uposlio Parackog u kaznenom prostoru koji lakoćom iz blizine skreće loptu u mrežu.
53' Zakarić je primirio loptu na 15 metara i pucao, ali nije to bio najjači udarac. Dalipagić lako hvata.
60'
GOL! Zadar - Karlovac 1:2
Mrežu je zatresao Ivan Matiazh.
61' I evo preokreta Karlovca! Pajač je pustio prednost za polukontru Karlovca. Ribar je pucao iskosa, obranio je Matasović, no Matiaž odbijanac skreće u gol.
64'
Izmjena! Izlazi Toni Kurečki, ulazi Mihael Srbljinović.
71' Sjajna šansa Zadrana, pucao je Viduka, ali zatresla se vratnica!
75'
Izmjena! Izlazi Patrik Mrkela, ulazi Petar Vuko.
81' Tražili su gosti penal, ali sudac se nije oglasio, čak ni na ulazak trenera Pamića metar u teren. Međutim, od igranja ruke nije bilo ništa.
82'
Izmjena! Izlazi Richard Djeveljekaj, ulazi Toni Baričević.
90' Velike komplikacije pred golom Karlovčana jer Dalipagić nije uspio uhvatiti loptu, ali otklonjena je opasnost.
90' Još tri minute nadoknade.
90'+4' Kraj utakmice.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!