Argentinci bolji od Australaca, Messi zabio svoj najbrži gol u karijeri

Petar Jenjić • četvrtak, 15.06.2023.

Nogometaši Argentine svladali su Australiju u prijateljskoj utakmici. Dvoboj je obilježio pogodak Lea Messija nakon nešto više od jedne minute igre, ujedno i njegov najbrži ikada...

Reprezentacije Argentine i Australije susrele su se u prijateljskoj utakmici na Workers stadionu u Pekingu. Sadržajan dvoboj završio je pobjedom aktualnih svjetskih prvaka koji su bili bolji rezultatom 2:0.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Nakon samo jedne minute i 19 sekundi Argentina je stigla do vodstva, a krasan pogodak postigao je Leo Messi koji je matirao protivničkog vratara udarcem s 20-ak metara uz stativu.

To mu je najbrže postignut gol u cijeloj karijeri, a ujedno je zabio u sedmoj uzastopnoj utakmici u nacionalnom dresu. To mu je najbolji niz karijere.

Početkom drugog poluvremena u igru je ušao German Pezzella, a u strijelce se upisao u 68. minuti. Rodrigo de Paul je centrirao, a igrač Real Betisa glavom skrenuo loptu u mrežu.