Marino Kukoč
84'
Samir Toplak
Susret počinje u 17:30 sati.
 Zrinski i Kustošija odlučuju o posljednjem sudioniku SuperSport Prve NL u sljedećoj sezoni. Prvi dvoboj završio je pobjedom Kustošije u Zagrebu s 2:1.
1' Počeo je susret.
5' Prvi pokušaj na susretu za domaćina, Dabić je pucao, ali lopta je išla ravno u Krkalića.
8' Ovo je moglo biti jako opasno, Salapić je dobio loptu u 16 metara, ali onda mu ona bježi i Kustošija se spašava.
12' Prijeti sada i Kustošija, Grgić je povratnom loptom pronašao Babića koji puca s 15 metara u blok.
21' Ravnopravan dvoboj zasad u Čepinu, moglo bi ovo biti neizvjesno do samog kraja.
24' Ubačaj Babića iz prekida pred gol Zrinskog, ubacio je Babić, Geljić bio pred vratima, ali nije najbolje zahvatio loptu.
32' Malo događanja u Čepinu, ne žele niti jedni, niti drugi preuzeti veći rizik i još čekamo konkretnije prilike.
42' Prilika za Dujmovića, ubačena lopta u 16 metara, ali pucao je vrlo neprecizno i visoko preko gola.
45' Dvije minute nadoknade.
45'+2' Kraj u Čepinu, nema pogodaka.
46'
Izmjena! Izlazi Matej Dabić, ulazi Mohamed Rayane Matar.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
55'
GOL! Zrinski - Kustošija 1:0
Mrežu je zatresao Patrick Pejić.
55' Zrinski vodi 1:0! Dosuđen je slobodni udarac na 18-19 metara, loptu je uzeo Patrick Pejić i krasnim udarcem pod gredu pogodio za vodstvo domaćina!
68' Kustošija pokušava napraviti nešto konkretnije prema naprijed, ali Zrinski se dobro brani i drži prednost.
75'
Izmjena! Izlazi Mihovil Geljić, ulazi Andrej Šaronja.
75'
Izmjena! Izlazi Mario Babić, ulazi Riccardo Maria Križan.
77' Pokušaj Pejića izvana, ali udarac je bio neprecizan. Nije baš bilo previše niti prostora za udarac.
81'
Žuti karton dobio je Ivor Krešić.
82' Ubacio je iz slobodnog udarca Klančir, glavom je pucao Grgić, ali neprecizno. Jako skromna Kustošija danas.
84'
Izmjena! Izlazi Filip Dujmović, ulazi Moreno Vušković.
84'
Izmjena! Izlazi Alessio Tonon, ulazi Marino Kukoč.
86' Pokušaj Vuškovića nakon kornera, glavom, ali malo pokraj gola.
87'
Izmjena! Izlazi Stipe Vrdoljak, ulazi Luka Matković.
90' Pet minuta nadoknade.
90'+3'
Žuti karton dobio je Ante Oreč.
90'+4'
Žuti karton dobio je Patrick Pejić.
90'+4'
Izmjena! Izlazi Patrick Pejić, ulazi Petar Korov.
90'+5' Kozina je došao do lopte na 14 metara, probao je odmah kroz gužvu i lopta ide pokraj gola.
90'+5'
Žuti karton dobio je Marin Stanić.
90'+7' Kraj, Zrinski je novi član SuperSport Prve NL!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!