Kvalifikacije za SuperSport Drugu NL, 17.06.2023, 20:00 h, Stadion Branko Čavlović - Čavlek
Suci: Ante Čulina (Zagreb), Dario Kolarević (Zagreb), Nikola Kamenarić (Sveti Ivan Zelina)
Josip Budimir
90'+1'

Donat Senkić
74'
5
Marco Budić
84'
Dragan Blatnjak
Susret počinje u 20:00 sati.
 Bivši prvoligaši sa zvučnim imenima na trenerskoj klupi, bore se za ulazak u SuperSport Drugu NL. Karlovac je u gostima slavio kod Zadra 2:1 i na svom terenu traži potvrdu prolaza u viši rang.
1' Počeo je susret.
9' Odlična akcija Ivora Ribara koji je krasno pobjegao čuvaru na desnoj strani, ušao u kazneni prostor i poslao loptu u peterac otkud obrana gostiju izbija.
14' Prva velika prilika, ali istaknuo se obranom Matasović. Pucao je glavom opasni Matiazh nakon ubačaja Pamića iz slobodnog udarca.
24' Zanimljiv i izjednačen dvoboj zasad u Karlovcu, domaćin je imao najbolju priliku preko ukrajinskog napadača Ivana Matiazha.
29'
Žuti karton dobio je Domagoj Muić.
35' Dosta pomutnje pred golom Karlovca nakon ubačaja Zadrana iz kornera, Dalipagić je otišao u prazno, Mrkela vratio loptu pred gol gdje glavom izbija Matiazh u posljednji trenutak.
43' Još jednom odličan ubačaj u 16 metara, dobar skok i pokušaj glavom Matiazha.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Kraj prvog dijela, 0:0.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
52'
GOL! Karlovac - Zadar 0:1
Mrežu je zatresao Karlo Torbarina.
52' Zadar vodi 1:0 i vraća dramu u borbi za SuperSport Drugu NL! Ubačena je lopta na drugu vratnicu za Zakarića koji glavom spušta loptu u sredinu, tamo je bio Karlo Torbarina i sa sedam metara poslao loptu u mrežu!
56' Prijete i Karlovčani, Matiazh je ubacio loptu s desne strane, Kurečki je pokušao poslati loptu prema praznom kutu, ali je bio neprecizan.
58' Odlična prilika za domaćina, Medynskyy je dobio loptu u 16 metara i gađao prema donjem kutu, lopta od bloka odlazi malo pokraj vratnice.
66'
GOL! Karlovac - Zadar 1:1
Mrežu je zatresao Gabrijel Stepinac.
66' Karlovac poravnava na 1:1! Nakon ubačaja iz kornera lopta se odbijala pred golom gostiju, zadarska obrana je mirno stajala i promatrala što se događa, a Stepinac je iz blizine poslao loptu u mrežu!
74'
Izmjena! Izlazi Igor Banović, ulazi Donat Senkić.
77'
Žuti karton dobio je Faruk Dalipagić.
79'
GOL! Karlovac - Zadar 2:1
Mrežu je zatresao Ivan Matiazh.
79' Karlovac je pred ulaskom u SuperSport Drugu NL! Muić je izgubio loptu uz aut liniju, Zavalić ubacio pred gol, a Ivan Matiazh se sjajno snašao i pogodio glavom u padu!
80'
Žuti karton dobio je Igor Banović.
80'
Žuti karton dobio je Luka Matasović.
84'
Izmjena! Izlazi Ivan Čurjurić, ulazi Marco Budić.
90' Tri minute nadoknade.
90'+1'
Izmjena! Izlazi Toni Kurečki, ulazi Josip Budimir.
90'+3' Skoro pogodak za kraj, povukao je napad Budimir, pucao s ruba kaznenog prostora i pogodio vratnicu.
90'+4' Kraj, Karlovac slavi!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!