Štimac slavio protiv Libanona i osvojio s Indijom pripremni turnir

Krešimir Milić • nedjelja, 18.06.2023.

Indija će biti domaćin prvenstva Južne Azije, a pripreme su dobro odrađene. U skupini ih čekaju utakmicu s Pakistanom, Nepalom i Kuvajtom…

Hrvatska čeka finale Lige nacija u kojem će igrati za prvo zlato na velikim natjecanjima protiv Španjolske, a na drugom kraju svijeta njihov nekadašnji izbornik Igor Štimac osvojio je pripremni turnir Intercontinental cup.

Igraj na Hrvatska - Španjolska na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Indija je u finalu turnira igrala protiv Libanona, a ranije su u konkurenciji imali Mongoliju i Vanuatu. Igrali su i ranije s Libanonom na ovom turniru te završili susret bez pobjednika, a onda su u drugoj utakmici slavili s 2:0.

Strijelac u 47. minuti bio je legendarni Sunil Chhetri, a 65. minuti konačan rezultat postavio je Chhangte.

Bile su to pripreme za prvenstvo Južne Azije kojem je Indija također domaćin, a kreće za tri dana. Indijce u prvom susretu čeka Pakistan, a u skupini su još s Nepalom i Kuvajtom.