Europsko prvenstvo U-21 2023., skupina B, 2. kolo, 24.06.2023, 20:45 h, Giulesti Stadium, Bukurešt
Gabriel Veiga
61'
19
Aimar Oroz
74'
21
Sergio Camello
74'
11
Ander Barrenetxea
90'+1'
15
Mario Gila
90'+1'
Luka Stojković
46'
7
Lukas Kačavenda
46'
4
Ante Palaversa
73'
3
David Čolina
73'
14
Niko Galešić
80'
Dragan Skočić
Susret počinje u 20:45 sati.
1' Krenula je utakimca.
1'
GOL! Španjolska (U21) - Hrvatska (U21) 1:0
Mrežu je zatresao Abel Ruiz.
1' Nakon samo 20 sekunde igre Španjolska je povela. Sergio Gomez prošao je po lijevoj strani i ubacio za Ruiza koji iz blizine skreće loptu u mrežu.
7' Katastrofalan početak utakimce, a ni sljedeći period igre nije nimalo obećavajući.
13'
Žuti karton dobio je Matija Frigan.
15' Španjolci dominantni u posjedu, Hrvatska rijetko dolazi do lopte.
18' Rodri je pokušao iz voleja s 11 metara, ali lopta odlazi preko gola.
29' Kotarski brani! Gomez je planirao ubačaj, ali mu je lopta otišla preko noge. Vratar Hrvatske bio je spreman!
34' Prvi udarac Hrvatske, pucao je Frigan, ali lako hvata španjolski vratar.
35'
Žuti karton dobio je Michele Šego.
38' Španjolski pogodak najbrži je u povijesti Europskih prvenstava do 21 godine.
44' Nešto bolji period Hrvatske, ali bez konkretnijih prilika.
45' Kraj prvog poluvremena.
46'
Izmjena! Izlazi Michele Šego, ulazi Luka Stojković.
46'
Izmjena! Izlazi Dion Drena Beljo, ulazi Lukas Kačavenda.
46' Kreće nastavak susreta.
50' Prvi udarac u drugom poluvremenu, Frigan je dobro skočio i pucao glavom, ali ravno u Tenasa.
55' Visoka lopta za Perkovića i visok luk udarca glavom. Lopta je završila na gredi i od Tenasa u korneru!
60'
Žuti karton dobio je Luka Stojković.
61'
Izmjena! Izlazi Oihan Sancet, ulazi Gabriel Veiga.
71' Velika opasnost pred golom Hrvatske, ali Franjić blokira pokušaj Veige.
72' Sjajan udarac Mirande iskosa, ali vratnica spašava Hrvatsku!
73'
Izmjena! Izlazi Jurica Pršir, ulazi Ante Palaversa.
73'
Izmjena! Izlazi Krešimir Krizmanić, ulazi David Čolina.
74'
Izmjena! Izlazi Abel Ruiz, ulazi Aimar Oroz.
74'
Izmjena! Izlazi Álex Baena, ulazi Sergio Camello.
80'
Izmjena! Izlazi Bartol Franjić, ulazi Niko Galešić.
84' Kontra Španjolaca, pucao je Rodri iskosa, ali brani Kotarski! Veliku šansu propustili su hrvatski protivnici!
88' Najbolja prilika za Hrvatsku!!! Sigur je glavom spustio na Frigana na pet metara, ali udarac završava po sredini gola, posred vratara protivničke ekipe.
90'+1'
Izmjena! Izlazi Rodri, ulazi Ander Barrenetxea.
90'+1'
Izmjena! Izlazi Antonio Blanco, ulazi Mario Gila.
90'+3' Odličan pokušaj Španjolaca, ali brani ponovno Kotarski!
90'+5' Kraj utakmice!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!