Hajduk remizirao protiv Širokog Brijega u zatvorenoj utakmici na Poljudu

Petar Jenjić • subota, 24.06.2023.

Hajduk i Široki Brijeg odigrali su prijateljsku utakmicu na Poljudu. Dvoboj je zaključen rezultatom 1:1, a u oba poluvremena vidjeli smo po jedan pogodak...

Nogometaši Hajduka danas su odigrali prvu pripremnu utakmicu. U susretu zatvorenom za javnost na Poljudu su ugostili Široki Brijeg, a dvoboj je završen neriješenim rezultatom (1:1).

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Domaćin je poveo u 29. minuti igre kada je Marko Livaja pucao iskosa, vratar Širokog obranio je njegov pokušaj, a odbijanac u gol pospremio Yassine Benrahou.

Hajduk je još imao svojih šansi, ali nije stigao do podebljanja vodstva. Široki je iz jedine prilike uspio izjednačiti, a grešku Borne Buljana iskoristio je Stephen Chinedu.

Hajduk prvo poluvrijeme: Silić, Đolonga, Ferro, Šarlija, Hrgović, Lauš, Grgić, Dolček, Sahiti, Benrahou, Livaja.

Hajduk drugo poluvrijeme: Buljan, Krolo (od 77. Capan), Petrašilo, Prpić, Melnjak, Pukštas, Krovinović, Brajković, Kalik, Ćubelić, Čuić (od 77. Antunović).

Široki Brijeg prvo poluvrijeme: T.A. Tomić, Pranjić, Barišić, Vukoja, Kpan, Lukić, Musa, Lasić, Gašpar, Čavar, Kuprešak.

Široki Brijeg drugo poluvrijeme: T.A. Tomić (od 62. Puljić), Marčić (od 62. Prusina), Šuto, Dadić, M. Matić, Lovrić, T. Tomić, Bagarić, Vukelić, F. Matić, Chinedu.