Europsko prvenstvo U-21 2023., skupina B, 3. kolo, 27.06.2023, 20:45 h, Steauta Stadium, Bukurešt
Jurica Pršir
46'
14
Niko Galešić
46'
7
Michele Šego
68'
22
Toni Fruk
68'
4
Ante Palaversa
79'
Daniel Bîrligea
46'
7
Claudiu Petrila
60'
16
Adrian Mazilu
74'
8
David Miculescu
89'

Emil Săndoi
Susret počinje u 20:45 sati.
1' Kreće utakmica.
9' S obzirom na prve dvije utakmice, za sada mladi Vatreni stoje sasvim solidno.
10' Odličan dribling Frigana, ulazak u šesnaesterac, ali umjesto udarca išao je na proigravanje. Šteta, zaista šteta.
15' Dobar pokušaj Belje iskosa unutar kaznenog prostora, obranio je to rumunjski golman.
19' Prvi pokušaj Rumunja, Munteanu je pucao, ali ravno u Pandura.
21'
Žuti karton dobio je Veldin Hodža.
23' Sjajna kombinacija Rumunjske i najbolja šansa na susretu. Popescu je bio u prilici, ali još bolje je obranio Pandur!
24'
Žuti karton dobio je Octavian Popescu.
26' Ponovno Popescu okušava svoj udarac, ovoga puta izvana. Lopta odlazi iznad grede.
30' Baturina proigrava Bulata koji neometano puca isprve sa 17 metara, ali neprecizan udarac odlazi preko gola.
33'
Žuti karton dobio je Niko Sigur.
35'
Žuti karton dobio je Bartol Franjić.
35' Raspištoljio se portugalski sudac s kartonima.
38' Baturina puca izvana, brani Tarnovanu. Odmah nakon toga na odbijancu je Beljo, ali još jednom brani vratar Rumunjske! I još jedan odbijanac dolazi do Vidovića koji pogađa gredu! Ne ide pa ne ide!
40' Otvorilo se i na drugoj strani, pucao je Albu, no Pandur na mjestu.
45' Igrat će se još dvije minute sudačke nadoknade.
45'+3' Kraj prvog poluvremena.
46'
Izmjena! Izlazi Jovan Marković, ulazi Daniel Bîrligea.
46'
Izmjena! Izlazi Veldin Hodža, ulazi Jurica Pršir.
46'
Izmjena! Izlazi Bartol Franjić, ulazi Niko Galešić.
46' Kreće drugo poluvrijeme.
52' Udarac Pršira izvana, ali ravno u vratara Rumunjske.
60'
Izmjena! Izlazi Octavian Popescu, ulazi Claudiu Petrila.
64' Petrila je dobio loptu na 15 metara, ali nije pucao najbolje. Otišla je lopta kraj gola.
68'
Izmjena! Izlazi Gabriel Vidović, ulazi Michele Šego.
68'
Izmjena! Izlazi Dion Drena Beljo, ulazi Toni Fruk.
70'
Žuti karton dobio je Martin Baturina.
74'
Izmjena! Izlazi Louis Munteanu, ulazi Adrian Mazilu.
76' Ubačaj Baturine, pucao je glavom Fruk, ali nije bio najprecizniji.
79'
Izmjena! Izlazi Marko Bulat, ulazi Ante Palaversa.
80' Odlično proigravanje Baturine za Frigana, ali ne uspijeva pogoditi napadač! Obranio je opet rumunjski vratar.
80' Sada je i Pršir došao iz drugog plana nakon jednog centaršuta Krizmanića, ali nije uspio zahvatiti loptu kako treba.
84' Blok u posljednji trenutak! Fruk je pucao isprve, ali Dikan spašava Rumunje.
86'
Žuti karton dobio je Mauro Perković.
89'
Izmjena! Izlazi Alexandru Işfan, ulazi David Miculescu.
89' Fruk za Frigana, ali Tarnovanu brani još jednom. Frigana neće gol!
90' Igrat će se još dvije minute nadoknade.
90'+1' Šego u sjajnoj šansi, ali ponovno Tarnovanu. Apsolutno prvo ime susreta!
90'+2' Kraj utakmice.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!