Rijeka primljenim pogotkom u završnici upisala poraz u susretu protiv Domžala

Mihaela Bradovski • srijeda, 28.06.2023.

Nogometaši Rijeke odigrali su prvu prijateljsku utakmicu na pripremama u Sloveniji. U zanimljivom dvoboju poraženi su od Domžala s minimalnih 0:1...

Prvi protivnik Rijeke na pripremama u Sloveniji bile su Domžale, momčad koju vodi bivši trener momčadi s Rujevice Simon Rožman. Domžale su se u ovom susretu predstavile kao dobra momčad, Slovenci su stvarali dosta problema Rijeci, posebno u prvom poluvremenu.

Igraj na utakmice SuperSport HNL-a na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Drugi dio bio je bolji što se tiče Jakirovićeve momčadi, ali svejedno je u tom razdoblju Rijeka primila pogodak te u konačnici upisala poraz, a još jedan siguran pogodak spasio je Bruno Bogojević koji je uklizao u posljednji trenutak i s gol linije izbio loptu.

U prvom poluvremenu najopasniji po gol Zlomislića bio je bivši igrač Rijeke i Hajduka Franko Kovačević, ali nije iskoristio nijednu od tri dobre situacije.

Na drugoj strani dva je puta zaprijetio Franjo Ivanović, novo ime u dresu Rijeke, ali niti on nije bio precizan.

U drugi dio Rijeka je bolje ušla i odmah je dva puta zaprijetila preko Jankovića i Lepinjice dok je na drugoj strani već spomenuti Bogojević spasio siguran pogodak.

Rijeka je izgledala bolje, ali u završnici joj je pobjegao Hasanbegović koji šalje loptu u mrežu i donosi pobjedu Domžalama golom u 86. minuti.