Osijek se oprostio od četvorice igrača koja su stigla kao pojačanja u Bjeličinom mandatu

Osječani se pripremaju za novu sezonu, a u njoj neće imati na raspolaganju neke od igrača koji su stigli u klub nakon dolaska Nenada Bjelice...

Još u završnici sezone bilo je jasno kako Osječani neće nastaviti suradnju s pojedinim igračima te da će oni u konačnici napustiti klub. Tako su se danas oprostili od Marija Jurčevića, Marina Leovca, Mihreta Topčagića i Diega Barrija.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Jurčević je među spomenutima prošle sezone igrao najviše, skupio je 29 nastupa i upisao četiri asistencije, ali nije postignut dogovor oko nastavka suradnje i slovenski internacionalac kreće u potragu za novim klubom.

I Leovac je isto tako dao svoj doprinos, skupio je 23 nastupa i postigao dva pogotka i to oba Hajduku. Bio je strijelac u domaćoj 2:1 pobjedi i 1:3 porazu na Poljudu.

Španjolac Diego Barri skupio je 12 nastupa od čega je samo dva puta odradio svih 90 minuta, a sezonu ranije proveo je na travnjaku svega 53 minute.

Topčagić je pak skupio deset nastupa i bio strijelac jednom i to na početku sezone protiv Kizilžara u gostima u 2:1 pobjedi.