Rijeka u drugoj provjeri u Sloveniji upisala uvjerljivu pobjedu protiv Brava

Mihaela Bradovski • subota, 01.07.2023.

Nakon poraza od Domžala u prvoj pripremnoj utakmici na pripremama u Sloveniji, Rijeka je u drugoj bila bolja od Brava s uvjerljivih 3:0...

Rijeka je pokazala puno bolje lice u dvoboju protiv Brava neko protiv Domžala. Slavila je s 3:0 i ne samo da je ostvarila rezultatski napredak, već je i odigrala vrlo dobru utakmicu.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Kiša u Kranjskoj Gori nije smetala Riječanima koji su bili bolji protivnik i izgledali znatno opasnije od protivnika.

Poveli su u završnici prvog poluvremena kada je Jorge Obregon dobio loptu u prostor, pobjegao čuvaru, ušao u 16 metara i pogodio u bliži kut Orbanićevog gola.

U drugom dijelu Franjo Ivanović povisio je na 2:0 iz kaznenog udarca koji je sam i izborio. Ivanović je još jednom pokazao kako će biti pravo pojačanje za Riječane.

U 65. minuti novi kazneni udarac. Ovoga puta srušen je Liber, a Ampem je povisio na konačnih 3:0.

Inače, na vratima je bio i hrvatski reprezentativac Nediljko Labrović koji se priključio pripremama i odradio prvu utakmicu.