Ostali sportovi

Tomislav Pucar poražen na startu turnira u Ljubljani

Petar Jenjić • srijeda, 05.07.2023.

Hrvatski stolnotenisač Tomislav Pucar poražen je u prvom kolu turnira u Ljubljani. Bolji je od njega bio Kazahstanac Kiril Gerassimenko u četiri seta...

Na startu WTT Contendera, koji se igra u Ljubljani, poraz je upisao Tomislav Pucar. Hrvatski stolnotenisač, trenutno 40. na svjetskoj ljestvici, izgubio je od Kirila Gerassimenka.

Igraj na stolnoteniske mečeve na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Kazahstanski predstavnik, trenutno 57. stolnotenisač svijeta, slavio je s 3:1 u setovima (11-8, 8-11, 11-7, 11-8) u Tivoliju nakon nešto manje od 30 minuta igre.

Bio im je ovo treći međusobni dvoboj i treća pobjeda Gerassimenka istim rezultatom kao i u prethodna dva. U svakom meču odlučivale su sitnice, a ništa drugačije nije bilo ni danas.

Nakon poraza u osmini finala Svjetskog prvenstva, Pucar je još nastupio na Europskim igrama gdje je odmah izgubio od Marcosa Freitasa, tako da mu je ovo bio treći uzastopno izgubljeni meč.