Miškić pogodio za pobjedu Urala protiv CSKA, strijelac i Pantalon u slavlju Rio Avea

Mihaela Bradovski • subota, 22.07.2023.

Hrvatski internacionalci Danijel Miškić i Renato Pantalon bili su među strijelcima i susretima koji su odigrani danas u ranijim terminima. Pogodak je postigao i Arijan Ademi u pobjedi Beijinga...

Danijel Miškić u prvom kolu ruskog prvenstva s Uralom je kreirao iznenađenje i upisao je pobjedu protiv moskovskog CSKA. Ural je slavio s 2:1, a Miškić je bio strijelac drugog pogotka.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Poveo je Ural u 21. minuti golom Timura Ajupova, a u 54. minuti Miškić je iz kaznenog udarca povisio na 2:0. Niti deset minuta kasnije CSKA je smanjio preko Antona Zabolotnjija, ali više od toga nije uspio napraviti.

Miškić i Silvije Begić kod Urala igrali su cijelu utakmicu.

Rio Ave je pak u prvoj fazi portugalskog Liga kupa igrao protiv Academice Viseu i slavio je s 3:0. Upisao je očekivanu pobjedu te izborio prolaz u drugo kolo gdje će igrati protiv Arouce.

Dvostruki strijelac za Rio Ave bio je Costinha dok je jedan pogodak postigao Renato Pantalon.

Pantalon je odradio cijelu utakmicu na stoperskoj poziciji.

Spomenimo i da je Beijing Guoan u kineskoj Superligi upisao pobjedu protiv Qingdaoa, a strijelac u pobjedi 2:0 i to prvog pogotka, bio je bivši kapetan Dinama Arijan Ademi.