Kreilach i Župarić sa svojim klubovima prošli dalje u Liga kupu

Petar Jenjić • nedjelja, 23.07.2023.

Real Salt Lake i Portland Timbersi noćas su upisali pobjede u utakmicama Liga kupa. Damir Kreilach nije igrao, dok je Dario Župarić bio na terenu svih 90 minuta...

U Sjevernoj i Centralnoj Americi na rasporedu su nove utakmice tamošnjeg Liga kupa, a noćas su dalje prošli i klubovi za koje igraju hrvatski nogometaši.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Damir Kreilach nije nastupio za Real Salt Lake koji je s 3:0 bio bolji od Seattle Soundersa. Domaćin je sva tri pogotka postigao u drugom poluvremenu.

U vodstvo ih je doveo Jefferson Savarino, da bi na 2:0 povećao Cristian Arango. Nakon toga ostali su s igračem manje jer je isključen Marcelo Silva, no do kraja, ne samo da su sačuvali vodstvo, već su ga i podebljali. U strijelce se upisao i Rubio Rubin.

Portland Timbersi na domaćem su terenu rezultatom 2:0 bili bolji od San Jose Earthquakesa. Junaci susreta bili su Evander u 20. minuti i Felipe Mora četiri minute prije kraja susreta.

Za pobjedničku ekipu cijelu je utakmicu odigrao Dario Župarić.