Sepsi zakucao Dinamo za dno ljestvice, Aganović stavio točku na i

Mihaela Bradovski • ponedjeljak, 31.07.2023.

U trećem kolu rumunjskog prvenstva Sepsi je u gostima bio bolji od Dinama iz Bukurešta. U slavlju 3:0 u strijelce se upisao i hrvatski internacionalac Adnan Aganović...

Sepsi je dobro otvorio sezonu i stigao je do druge pobjede u prva dva kola, još uvijek nema niti jedan poraz i jedini u ligi još uvijek nije primio nijedan pogodak.

Igraj na utakmice rumunjskog prvenstva na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

U trećem kolu gostovao je u Bukureštu kod Dinama koji još uvijek nema niti bod te je slavio s glatkih 3:0 dobro iskoristivši prilike koje su mu se ukazale.

Sepsi je do vodstva stigao u 41. minuti kada je mrežu domaćina pogodio Pavol Šafranko, a u posljednjih deset minuta postigao je još dva pogotka i tako zaključio dvoboj.

U 83. minuti bivši igrač Šibenika Isnik Alimi povisio je na 2:0, a hrvatski internacionalac Adnan Aganović duboko u sudačkoj nadoknadi postavio je konačnih 3:0.

Aganović je odradio cijelu utakmicu u dresu Sepsija.