Chelsea i Borussia Dortmund remizirali na pripremama, Atletico s Real Sociedadom bez golova

Krešimir Milić • četvrtak, 03.08.2023.

U Chicagu su Chelsea i Borussia Dortmund odigrali 1:1. S druge strane u Monterreyu nije bilo golova…

Prijateljski susret u SAD-u odigrali su Chelsea i Borussia Dortmund. Na stadionu Soldier Field u Chicagu ostalo je 1:1.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Krenuli su Mauricio Pochettino i Edin Terzić s kombiniranim sastavima u kojima su bili i neki od prvotimaca, a mijenjali su u drugom poluvremenu većinu igrača osim vratara. Golovi su pali tek pred kraj drugog dijela, a do vodstva je došla prva Borussia.

Golom Wolfa povela je Borussia Dortmund u 80. minuti, a konačan rezultat od 1:1 postavlja Burstow u 89. minuti.

Na zapadu se pripremaju za novu sezonu i Atletico Madrid te Real Sociedad, a oni su u Monterreyu odigrali prijateljski susret koji je završio bez pobjednika i golova.

Za Atletico je od početka drugog poluvremena branio hrvatski vratar Ivo Grbić koji je zamijenio Jana Oblaka. Atletico je imao u 82. minuti najbolju priliku za pobjedu kad je jedanaesterac promašio .