Krenuo "Mladen Ramljak", Dinamo rutinski svladao Udinese

Petar Jenjić • četvrtak, 03.08.2023.

Mladi nogometaši Dinama startali su pobjedom na novom izdanju Ramljakovog memorijala. Protivnik je bio Udinese, a Modri su slavili s 3:0...

Krenulo je i jubilarno 20. izdanje Memorijala "Mladen Ramljak", a mladi nogometaši Dinama u prvoj su utakmici igrali protiv vršnjaka iz Udinesea.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Talijanska momčad nije bila previsok protivnik, a mladi Dinamovci na koncu su upisali pobjedu rezultatom 3:0. Već nakon prvog poluvremena imali su vodstvo od dva razlike.

Momčad je u vodstvo doveo Zlatan Košćević u 16. minuti, da bi 11 minuta manje poentirao Vito Čaić. Odmah na početku nastavka stigao je i treći pogodak, a zabio ga je Branko Pavić.

Podsjetimo, osam momčadi podijeljeno je u dvije skupine po četiri. Osim Udinesea, Dinamo će u sljedeće dvije utakmice odmjeriti snage s Monacom i Manchester Unitedom.

Sljedeću utakmicu Modri će igrati sutra (petak) protiv Monaca u istom terminu od 18:15 sati. Momčad iz Kneževine u prvom susretu izgubila je od Mancestera s 3:2.