Altik Muhaxhiri
89'
Agoni Ramadani
Susret počinje u 20:15 sati.
 Rijeka je dobar dio posla odradila na Kosovu gdje je svladala Dukagjini s 1:0, a večeras na svom travnjaku igra uzvrat i traži potvrdu mjesta u trećem pretkolu Konferencijske lige.
3' Prvi pokušaj gostiju s nekih 20 minuta, Feka slabo za Labrovića.
7' Bilježimo i jedan pokušaj Riječana, Banda je probao s 18 metara, ali lopta ide nekih meta i pol od vratnice.
11' Vitor Hugo je s desne strane iz velike udaljenosti, ali za svaki slučaj Fruk čisti.
16' Prva dobra situacija za Rijeku, Fruk se odlično namjestio na udarac, lakoćom izbacio iz igre čuvara, nisko gađao prema suprotnom donjem kutu, no vratar odbija u korner.
20' Sjajni potezi Pašalića koji je bacio na travu čuvara nakon dva driblinga, onda je sjajno opalio izvana, malo pokraj vratnice.
26' Pašalić opasno iz slobodnog udarca, ali brani vratar Dukagjinija.
27'
GOL! Rijeka - Dukagjini 1:0
Mrežu je zatresao Marco Pašalić.
27' Rijeka vodi 1:0!!! Nakon kornera lopta je odbijena, na nju je natrčao Pašalić i s 11-12 metara iz voleja opalio pod gredu!
30' Rijeka je dosta bolji protivnik, Selahi se izborio za loptu i u sredini tražio Ivanovića, ali nije ga pronašao.
32' Ponovno prijeti raspoloženi Selahi iskosa je gađao u drugi kut, lopta ide vrlo malo pokraj vratnice.
33' Nižu se pokušaji Riječana, novi udarac s ruba kaznenog prostora, opalio je Fruk, ali atraktivno brani kosovski vratar.
37' Kakav promašaj Ivanovića! Janković je sjajno opalio izvana iz voleja, Haxhihamza je odbio, ali do Ivanovića koji je imao cijeli gol i pucao pokraj vratnice.
39' Greda! Janković je ubacio s lijeve strane, glavom je pucao Pašalić, ali lopta završava na gredi.
40'
GOL! Rijeka - Dukagjini 2:0
Mrežu je zatresao Franjo Ivanović. Asistent je Niko Janković.
40' Još jedna akcija koja je otkrila ogromnu razliku u kvalieti, Janković je dao u prostor za Ivanovića koji dolazi sam pred vratara i onda rutinski zabija za 2:0.
42'
GOL! Rijeka - Dukagjini 2:1
Mrežu je zatresao Iljasa Zulfiji.
42' Dukagjini smanjuje, Zulfiji je pucao s ruba kaznenog prostora, lopta se odbila od Godine noge i zatim od grede u mrežu.
45' Četiri minute nadoknade.
45'+1' Selahi radi odličan posao u prvom dijelu, ponovno je dobro prošao nakon osvojene lopta, pronašao Veigu, ali on puca pokraj gola.
45'+3' 3:1!!!! Krasan prodor Ivanovića koji je lomio čuvare i onda krasno pogodio u donji kut.
45'+3'
GOL! Rijeka - Dukagjini 3:1
Mrežu je zatresao Franjo Ivanović.
45'+4' Kraj prvog dijela, 3:1!
46'
Izmjena! Izlazi Niko Janković, ulazi Nais Djouahra.
46'
Izmjena! Izlazi Toni Fruk, ulazi Adrian Liber.
46'
Izmjena! Izlazi Iran Conceicao, ulazi Blerind Morina.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
51' Bilježimo prvi pokušaj u drugom poluvremnu Emmanuel Banda je opalio izvana, malo preko gola.
52' Sjajna reakcija kosovskog vratara, odlična povratna lopta na Djouahri koji gađa donji kut, ali vratar refleksno brani.
55'
Izmjena! Izlazi Lindon Selahi, ulazi Silvio Ilinković.
56' Niže Rijeka prilike, Goda je idealno centrirao, Djouahrta gađao glavom gornji kut i za vrlo malo promašio.
57'
Izmjena! Izlazi Marclei Santos, ulazi Albion Pllana.
57'
Izmjena! Izlazi Arber Shala, ulazi Faton Neziri.
59' Pašalić je ubacio iz slobodnog udarca, Djouhra je s metra-dva pucao, vratar brani. Uslijedili su prigovori Riječana koji su uvjereni da je lopta prešla gol liniju.
63'
GOL! Rijeka - Dukagjini 4:1
Mrežu je zatresao Bruno Goda.
63' Četvrti gol Riječana! Nakon ubačaja s desne strane vratar je odboksao loptu u zrak, a najbolje reagirao Goda koji je taj odbijanac s peterca glavom poslao u mrežu.
64'
Žuti karton dobio je Kenan Haxhihamza.
66'
Izmjena! Izlazi Emir Dilaver, ulazi Niko Galešić.
66'
Izmjena! Izlazi Emmanuel Banda, ulazi Veldin Hodža.
70' Djouahra puca iz svih oružja, prvo škarice pokraj gola pa iz voleja izvana u vratara.
71' I Pašalić probava i dalje, ponovno je dobro pucao, ali vratar Dukagjinija zaslužio je dnevnicu.
73' Vratar Dukagjinija obranio je sada i pokušaj Ivanovića u situaciji jedan na jedan. Udarci na gol 26:4, to sve govori.
78'
Žuti karton dobio je Cendrim Kameraj.
81'
GOL! Rijeka - Dukagjini 5:1
Mrežu je zatresao Nais Djouahra.
81' Napokon je zabio Nais Djouahra nakon silnih promašaja. Ivanović je bio u prilici za hat-trick, nije nadmudrio vratara, lopta je došla do Djouahre koji ovaj put ne griješi.
83'
Izmjena! Izlazi Dren Feka, ulazi Dardan Morina.
89'
Izmjena! Izlazi Kenan Haxhihamza, ulazi Altik Muhaxhiri.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+2'
GOL! Rijeka - Dukagjini 6:1
Mrežu je zatresao Franjo Ivanović. Asistent je Adrian Liber.
90'+2' Odlična lopta Ilinkovića, Liber ju je produžio do Ivanovića koji obilazi vratara i zabija za 6:1! Hat-trick!
90'+5' Kraj, Rijeka odnosi pobjedu 6:1!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!