Stipić s Rigom nakon produžetaka prošao dalje, gol i asistencija Aganovića

Petar Jenjić • četvrtak, 03.08.2023.

Tomislav Stipić, Hrvoje Babec i Petar Bosančić prošli su s Rigom u treće pretkolo Konferencijske lige. Tamo je prošao i rumunjski Sepsi, a važnu ulogu odigrao je i Adnan Aganović...

Neftči je u uzvratu protiv Željezničara slavio s 2:0 i tako izborio sljedeću fazu s ukupnih 4:2. Strijelci za pobjedničku ekipu bili su Saief i Yuri Matias.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

U dresu pobjedničke momčadi cijelu je utakmicu na golu bio Ivan Brkić.

Rumunjski Sepsi visoko je slavio u uzvratu protiv CSKA Sofije rezultatom 4:0 i s ukupnih 6:0 prošao dalje. Odličnu rolu za pobjedničku ekipu imao je i Adnan Aganović.

Hrvatski nogometaš ušao je u igru u 67. minuti, a tri minute kasnije poentirao, da bi u 90. asistirao za pogodak Varge. Još su zabijali Matei i Alimi, obojica iz penala.

Riga je pod vodstvom Tomislava Stipića izborila sljedeću fazu nakon 120 minuta borbe protiv mađarskog Kecskemetija.

Gosti su dobili prvu utakmicu 1:0, a u uzvratu su poveli preko Vage u osmoj minuti. U drugom poluvremenu uslijedio je preokret golovima Muzinge i Mankende, da bi junak u završnim trenucima produžetaka postao Ngom.

Za pobjedničku momčad cijelu je utakmicu odigrao Petar Bosančić, dok je Hrvoje Babec igrao do 99. minute.

Grčki Aris za protivnika je imao armenski Ararat. Nakon 1:1 u prvoj utakmici, večeras je pred svojim navijačima slavio s 1:0 pogotkom Fabiana iz 80. minute.

U pobjedničkoj momčadi Neven Đurasek igrao je do 61. minute, a tada je u igru ušao Domagoj Pavičić.