Sjajni Vito Čaić zabio hat-trick za pobjedu Dinama

Petar Jenjić • nedjelja, 06.08.2023.

Mladi nogometaši Dinama osvojili su treće mjesto na Memorijalu "Mladen Ramljak". Utakmicu za spomenutu poziciju zaključili su pobjedom protiv Flamenga...

Memorijal "Mladen Ramljak" stigao je svoje kraju za nogometaši Dinama koji su danas u jutarnjem terminu igrali utakmicu za treće mjesto protiv Flamenga.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Modri su uspješno odradili dvoboj protiv vršnjaka iz brazilskog velikana kojeg su svladali rezultatom 3:0 i tako turnir zaključili u pozitivnom tonu.

Sjajnu utakmicu odradio je mladi Dinamovac Vito Čaić koji je postigao sva tri pogotka svoje momčadi. Prvi je stigao u 22. minuti, drugi osam minuta kasnije, a treći nakon točno sat vremena igre.

Podsjetimo, Dinamo je u skupini svladao Udinese i Monaco, da bi nakon toga izgubio od Manchester Uniteda. Crveni vragovi u finalu će igrati protiv nizozemskog Feyenoorda.