Protivnik Riječana u prvenstvu Farskih Otoka upisao samo remi

Branimir Korać, HINA • ponedjeljak, 07.08.2023.

Pred nogometašima Rijeke je prvi susret trećeg pretkola Konferencijske lige protiv B36 Torshavna. Predstavnik Farskih Otoka danas je odradio prvenstvenu obavezu i nije se proslavio...

Rijekin suparnik u trećem pretkolu Konferencijske lige B36 Torshavn odigrao je 2:2 na gostovanju kod 07 Vestura u 17. kolu nogometnog prvenstva Farskih Otoka.

Igraj na utakmice kvalifikacija Konferencijske lige na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Nakon pola sata igre gosti iz Torshavna imali su prednost od dva pogotka golovima Latvijca Valerijsa Šabale (9) i Benjamina Heinesena (30).

Tu su prednost držali do 85. minute kad je za domaću momčad pogodak postigao Julian Mouritsen. Bod Vesturi donio je Eiler Frodason u šestoj minuti sučevog dodatka.

B36 Torshavn je pao na treće mjesto ljestvice s 37 bodova, bodom manje od drugoplasiranog HB Torshavna. U vodstvu je KI Klaksvik s maksimalnih 48 bodova iz 16 utakmica.

B36 će u četvrtak (20 sati) ugostiti Rijeku u prvoj utakmici trećeg pretkola Konferencijske lige.