Barišić asistent u pobjedi Rangersa, Jedvaj igrao cijeli susret za Panathinaikos

HINA, Krešimir Milić • srijeda, 09.08.2023.

Momčad hrvatskog reprezentativca Borne Barišića slavila je u Glasgowu. Nekadašnji stoper reprezentacije Tin Jedvaj igrao je cijeli susret u pobjedi protiv Marseillea, a Marko Tolić je ušao u 75. minuti u porazu Slovana od Maccabija iz Haife…

Hrvatski nogometni reprezentativac Borna Barišić bio je asistent za drugi pogodak Rangersa u 2:1 domaćoj pobjedi protiv Servettea u prvoj utakmici 3. pretkola Lige prvaka.

Igraj na kvalifikacije za Ligu prvaka na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Barišić je u 15. minuti probio lijevi bok i uputio oštru loptu u peterac koju je Dessers skrenuo u mrežu za 2:0. Prethodno je kapetan škotskog doprvaka Tavernier u 6. minuti iz kaznenog udarca postigao prvi gol, no u završnici prvog poluvremena je Bedia u 44. minuti također iz kaznenog udarca postavio konačnih 2:1.

Tin Jedvaj odigrao je čitav susret za Panathinaikos u 1:0 domaćoj pobjedi protiv Marseillea do koje je grčki doprvak stigao golom Bernarda u 83. minuti.

Marko Tolić je za Slovan iz Bratislave igrao od 75. minute u 1:2 domaćem porazu od Maccabija iz Haife. Svi golovi postignuti su u prvih 15 minuta, prvo je Pierrot u 5. doveo Maccabi u vodstvo, pa je Kucka u 12. poravnao da bi prednost izraelskom prvaku osigurao Saba pogotkom u 15. minuti.