Konferencijska liga, kvalifikacije, 3. pretkolo, 10.08.2023, 21:00 h, Gradski stadion u Poljudu
Suci: Morten Krogh, Morten Krogh, Morten Krogh; 4. sudac: Morten Krogh (svi Danska)

Mbwana Samatta
61'
11
Taison
61'
22
Stefan Schwab
72'
27
Magomed Ozdoev
79'
10
Thomas Murg
79'
Razvan Lucescu
Susret počinje u 21:00 sati.
1' Kreće utakmica!
5' Prva malo veća opasnost na susretu, glavom je pucao Koulierakis, ali ravno u Lučića.
9' Odjidja-Ofoe ubacio je iz kornera, pucao je glavom Melnjak, ali uhvatio je Kotarski. Dobar početak utakmice Bijelih.
11' Odlična lopta Livaje za Mlakara na drugoj stativi, Slovenac je natrčao na loptu i pucao s četiri metra, no pogodio je vanjski dio mreže!
13' Vratnica! Izgubljena lopta Grka na 40 metara, povukao je Sigur i sjajno opalio malo izvan kaznenog prostora, no pogodio je okvir gola!
14' Tsingaras je pucao, ali iznad grede odlazi taj pokušaj!
15' Narey je pokušao iskosa, ali bilo je to lagano hvatanje Lučića.
18' Dosta otvorena utakmica na obje strane, Grci su dobri u tranziciji i najviše pokušavaju preko Melnjakove strane.
23' PAOK ima više posjeda u svojim nogama i češće je na Hajdukovoj polovici.
25' Sudac pušta čvrstu igru.
30' Narey je prava opasnost po desnoj strani. Ferro nije uspio odbiti loptu koja dolazi do PAOK-ovog krila koje šalje oštru loptu kroz peterac, no tamo nije bilo nikoga.
32'
Žuti karton dobio je Theocharis Tsingaras.
40'
Žuti karton dobio je Brandon.
45' Kraj prvog poluvremena.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
46' Vratnica! Livaja! Puno sreće za Kotarskog, krasan pokušaj Livaje s lijeve strane izvana!
52' Mlakar je sada mogao iskoristiti pogrešku protivničke obrane, no glavom je tek lagano, iz stopostotne situacije, dodao loptu za Kotarskog.
55' Još jedna prilika za Hajduk! Ubačena lopta u 16 metara za Livaju koji je dobro skočio, ali ipak bio milimetar prenizak i nije dobro zahvatio loptu, ona ide pokraj gola.
60' Odjidja-Ofoe je dobio bitku s čuvarom na desnoj strani, uspio je ubaciti, ali Livaja nije primio loptu.
61'
Izmjena! Izlazi Brandon, ulazi Mbwana Samatta.
61'
Izmjena! Izlazi Khaled Narey, ulazi Taison.
62'
Žuti karton dobio je Niko Kristijan Sigur.
66' Još jedan pokušaj Splićana, Krovinović je dobio loptu na rubu 16 metara, pod prekršajem pada, ali lopta dolazi do Odjidje koji puca s ruba kaznenog prostora, ali preslabo za Kotarskog.
67'
Izmjena! Izlazi Emir Sahiti, ulazi Ivan Dolček.
71' Fantastično proigravanje Livaje u prostor za Krovinovića koji ulazi i iskosa pokušava, ali Troost-Ekong u posljednji trenutak ulazi u blok.
72'
Izmjena! Izlazi Filipe Soares, ulazi Stefan Schwab.
79'
Izmjena! Izlazi Vadis Odjidja-Ofoe, ulazi Anthony Kalik.
79'
Izmjena! Izlazi Francisco Reis Ferreira Ferro, ulazi Ismael Diallo.
79'
Izmjena! Izlazi Theocharis Tsingaras, ulazi Magomed Ozdoev.
79'
Izmjena! Izlazi Ioannis Konstantelias, ulazi Thomas Murg.
80' Deset minuta do kraja, nešto više računajući nadoknadu vremena za Hajduk da dođe do zaslužene prednosti.
82'
Žuti karton dobio je Stefan Schwab.
87'
Žuti karton dobio je Abdul Rahman Baba.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+4' Već neko vrijeme Moufi je na travi, pokušao mu je pomoći Šarlija pa sada i fizioterapeuti, bit će još barem dvije minute dodatka na dodatak.
90'+5'
Izmjena! Izlazi Fahd Moufi, ulazi Dino Mikanović.
90'+6' Kraj, Hajduk - PAOK 0:0. Šteta, Hajduk je imao priliku doći do pobjede, bio je bliži pogotku.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!