Stipe Vladušić
90'+4'
Boris Pavić
Susret počinje u 17:30 sati.
1' Krenula je utakmica!
6' Polukontra Sesveta bila je neuspješna, a slično su pokušali gosti. Udarac Zdunića lako hvata vratar domaćina.
10'
Žuti karton dobio je Tin Kulenović.
18' Lukić hvata pokušaj Matea Topića kojem je, čini se, lopta malo otišla preko noge i ispao je udarac umjesto proigravanja.
19' Za sada bez pravih prilika.
26' Pokušaj iz velike daljine Jukića, ali nije bio precizan.
28' Tešija je mogao ući u dobru priliku za goste, ali lopta mu je pobjegla u najgorem trenutku.
42' Rodić prebacio za Zdunića koji puca glavom, ali hvata bez problema opet Šušković. U prvom dijelu najozbiljnija šansa.
45'+1' I odlična prilika za Dugopolje. Rodić je ubacio kroz kazneni prostor za Jukića kojem je udarac okrznuo stativu. Kraj prvog poluvremena.
46'
Izmjena! Izlazi Ante Matić, ulazi Kristijan Kopljar.
46' Kreće nastavak susreta.
48' Upisujemo prvi udarac u okvir Sesveta, iskosa je probao Ocvirek, no pravoremeno je bio Lukić
49' Ponovno Ocvirek pokušava, ali lopta ide iznad gola.
53' Neloš pokušaj Tešije, bilo je to blizu okvira gola.
54' Ocvirek je vrlo raspoložen u drugom dijelu, stvara najviše problema Dugopolju.
57'
Izmjena! Izlazi Josip Glavović, ulazi Marko Domančić.
59'
Žuti karton dobio je Ivan Rodić.
60' Dobar udarac Topića izvana, ali nije bilo dovoljno preciznosti za promjenu rezultata.
64'
Izmjena! Izlazi Nick Ocvirek, ulazi Fran Čuljak.
64'
Izmjena! Izlazi Moses Barnabas, ulazi Tomislav Duvnjak.
65' Nisu dobre vijesti za vratara Sesveta. Toni Šušković morat će napustiti igru zbog ozljede.
67' Žiger je spreman za ulazak, ali Šušković ipak nastavlja za sada.
70' Dobra situacija za Jukića, ali jako je to bilo slabo.
71' I još jednom Jukić se sjurio prema golu, ali ponovno igrač Dugopolja nije bio najprecizniji. Udarac s 20 metara ide barem dva, tri metra od gola.
78' Dobar pokušaj glavom Rodića, ali ide lopta malo kraj stative!
78'
Izmjena! Izlazi Matej Jukić, ulazi Bruno Burčul.
79'
Izmjena! Izlazi Ivan Rodić, ulazi Toni Ivanišević.
81'
GOL! Sesvete - Dugopolje 0:1
Mrežu je zatresao Bruno Burčul.
81' I evo pogotka gostiju! Burčul je tek ušao u igru, ukrao jednu loptu na 40 metara i potegnuo s 20 metara. Neobranjivo za Šuškovića!
82'
Žuti karton dobio je Marko Tešija.
83'
Izmjena! Izlazi Oliver Petrak, ulazi Mirko Šušak.
84'
Žuti karton dobio je Duje Ljubić.
90' Igrat će se još pet minuta sudačke nadoknade.
90'+2' Odličan pokušaj Topića izvana, ali odlazi to kraj gola.
90'+4'
Izmjena! Izlazi Duje Ljubić, ulazi Stipe Vladušić.
90'+6' Kraj utakmice.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!