85'
Jerko Leko
Susret počinje u 17:30 sati.
1' Počeo je susret.
7' Dobar početak domaćina koji je već u nekoliko navrata bio u 16 metara i stvorio prijetnju.
18' I dalje bez pogodaka u Čepinu, prigodu je sada imao Jarun nsakon što je pobjegao Stanić, ali njegov prezimenjak na golu domaćina na vrijeme je istrčao.
22' Prijeti i Zrinski, Mujagić se sjurio u kazneni prostor i probao pronaći u sredini samog Korova, ali obrana Jaruna u posljednji trenutak presijeca dodavanje.
28' Nevjerojatan promašaj Mujagića, nakon kornera ostao je apsolutno sam na dva metra od gola, imao potpuno praznu mrežu, ali je pucao preko grede, nevjerojatno.
30'
Izmjena! Izlazi Marko Žuljević, ulazi Jakov Pranjić.
42' Dosta borbe na sredini terena i osim one Mujagićeve prilike bez pravih velikih šansi. Sada je još jednom Mujagić probao, pucao je s nekih 16-17 metara, ali pokraj gola.
45' Slobodnjak za Jarun na nekih 20-ak metara, pucao je Ibanez, dosta dobru u donji kut, vratar odbija u korner.
45' Dvije minute nadoknade.
45'+2' Kraj prvog poluvremena, 0:0.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
47' Zrinski je bolje ušao u nastavak susreta, već dva pokušaja, posebno opasan udarac Korova izvana, ali Savatović je bio spreman.
59' Umjesto dinamičnog nogometa i puno prilika i pogodaka, današnji dvoboj uiglavnom obilježava poveći broj prekida i prekršaja na obje strane
60'
Izmjena! Izlazi Amar Pekarić, ulazi Ivan Jajalo.
60'
Izmjena! Izlazi Petar Korov, ulazi Domagoj Topić.
61'
Izmjena! Izlazi Lovro Stanić, ulazi Josip Tadić.
64'
Crveni, isključujući karton dobio je Josip Tadić.
64' Tek što je ušao u igru, Josip Tadić zaradio je isključenje, pao je u jednom dvoboju na sredini terena i vjerojatno prigovorio sucu koji ga je odmah isključio.
71'
GOL! Zrinski - Jarun 1:0
Mrežu je zatresao Ajdin Mujagić.
71' Zrinski vodi 1:0 nakon dobre akcije, lopta je s desne strane proslijeđena do Mujagića u 16 metara koji dobro prima loptu, okreće se i zabija za 1:0!
75' Velika prilika za Zrinski, ubačena lopta s desne strane, Savatović ju je lagano odbio do Topića koji puca preko gola.
80'
Izmjena! Izlazi Ajdin Mujagić, ulazi Dominik Dogan.
82'
Žuti karton dobio je Tin Kuprešak.
85'
Izmjena! Izlazi Josip Filipović, ulazi Borna Bilobrk.
85'
Izmjena! Izlazi Mario Babić, ulazi Josip Marinić.
85'
Izmjena! Izlazi Halid Alghoul, ulazi Ivan Kukavica.
87'
Žuti karton dobio je Borna Bilobrk.
90'
Izmjena! Izlazi Tin Kuprešak, ulazi Luka Ćubel.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+1'
Žuti karton dobio je Miran Horvat.
90'+3'
GOL! Zrinski - Jarun 2:0
Mrežu je zatresao Ivan Jajalo.
90'+3' 2:0 vodi Zrinski, odlično se u 16 metara snašao Jajalo i nakon flipera došao do lopte te pogodio za povećanje vodstva.
90'+5' Kraj, Zrinski slavi 2:0!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!