Ćirić Bagarić i Lukas u četvrtfinalu, kraj za Njirić

Mihaela Bradovski • četvrtak, 17.08.2023.

Od tri hrvatske tenisačice koje su danas nastupile na dva ITF turnira, dalje su prošle Lucija Ćirić Bagarić i Tena Lukas...

Lucija Ćirić Bagarić odigrala je dobar meč protiv Talijanke Anne Turati i svladala ju je u tri seta. Talijanka je drugi set dobila s glatkih 6:2, ali Ćirić Bagarić je uzvratila istom mjerom u trećem setu.

Igraj na utakmice SuperSport HNL-a na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

U četvrtfinalu će Ćirić Bagarić igrati protiv Rumunjke Ilone Georgiane Ghioraie.

Tena Lukas i Silvia Njirić u Vrnjačkoj Banji imale su polovičan učinak. Lukas je upisala uvjerljivu pobjedu, a Njirić poraz u tri seta.

Lukas je prepustila samo dva gema Talijanki Diletti Cherubini dok je Njirić protiv Estonke Malygine uhvatila tek tri gema u dva seta koja je izgubila.

Lukas će u četvrtfinalu igrati protiv talentirane mlade srpske tenisačice Mie Ristić.