Konferencijska liga, kvalifikacije, 3. pretkolo, 17.08.2023, 19:30 h, Toumba, Solun
Filipe Soares
62'
11
Taison
62'
27
Magomed Ozdoev
73'
71
Brandon
78'

Susret počinje u 19:30 sati.
1' Kreće utakmica!
2' Odmah prijetnja Hajduka, Melnjak se našao u dobroj situaciji, ali udarac od bloka odlazi malo dalje od stative! Iz kornera nakon toga glavom je pucao Livaja, ali udarac ide kraj gola
9' Velika greška Kotarskog, Odjija proigrava Livaju u kaznenom prostoru, no udarac mu je blokiran u posljednji trenutak!
11' Penal za PAOK!
12' Odjija je izgubio loptu pa previše naivno skrivio kazneni udarac.
12'
GOL! 1:0! Najstrožu kaznu realizirao je Stefan Schwab.
20' Odjija Ofoe našao se u prilici za udarac s 20 metara, ali ide to kraj gola.
21' Odlična šansa za PAOK! Nakon kornera je pucao isprve Koulierakis, ali udarac mu je završio na stativi!
23'
Žuti karton dobio je Fahd Moufi.
32' Ubačaj Krovinovića, ponovno se Melnjak ubacio prema naprijed i pucao glavom, ali nije išlo u okvir gola.
39' Hajduk bolje stoji na terenu, ali bez konkretne promjene na rezultatu.
40' Ubačaj Melnjaka, Koulierakis je skoro zabio autogol. Ide lopta kraj stative!
45'+1' Udarac Krovinovića, ali ravno u Kotarskog!
45'+4' Ubačaj Livaje, pucao je glavom Sahiti, ali ponovno ide kraj stative. Kraj prvog poluvremena.!
46' Kreće drugo poluvrijeme.
48' Krovinović je pucao izvana, ali nije bilo dovoljno snage. Kotarski hvata u ruke.
51'
Žuti karton dobio je Zvonimir Šarlija.
51'
Žuti karton dobio je Abdul Rahman Baba.
53' Ogromna šansa za PAOK i još bolja obrana Lučića. Povukao je domaćin nakon greške Sahitija, Konstantelias puca s pet metara, ali brani vratar Hajduka
56'
Žuti karton dobio je Giannis Konstantelias.
59'
Izmjena! Izlazi Emir Sahiti, ulazi Ivan Dolček.
59'
Izmjena! Izlazi Filip Krovinović, ulazi Yassine Benrahou.
60' Bolji period igre Hajduka!
62'
Izmjena! Izlazi Theocharis Tsingaras, ulazi Filipe Soares.
62'
Izmjena! Izlazi Khaled Narey, ulazi Taison.
63'
Žuti karton dobio je Vadis Odjidja-Ofoe.
66' Dobar udarac Benrahoua iskosa s 11 metara, ali Kotarski odbija u korner!
73'
Izmjena! Izlazi Jan Mlakar, ulazi Leon Dajaku.
73'
Izmjena! Izlazi Filipe Soares, ulazi Magomed Ozdoev.
73' Soares nakon samo 11 minuta mora napustiti igru zbog ozljede.
75'
Žuti karton dobio je Mbwana Samatta.
78'
Izmjena! Izlazi Mbwana Samatta, ulazi Brandon.
78' Ni Samatta ne može nastaviti pa napušta igru.
79'
GOL! PAOK - Hajduk 2:0
Mrežu je zatresao Andrija Živković.
79' Velika pogreška Dialloa, koriste je gosti. Živković poentira iz blizine za 2:0.
82'
Izmjena! Izlazi Vadis Odjidja-Ofoe, ulazi Filip Čuić.
82'
Izmjena! Izlazi Fahd Moufi, ulazi Dino Mikanović.
84'
Žuti karton dobio je Ismael Diallo.
85'
GOL! PAOK - Hajduk 3:0
85' Živković je pucao iz slobodnog udarca, odbilo od Mikanovića i promijenilo smjer lopte te ušlo u gol. To bi bilo to.
90'+3' Odličan pokušaj Livaje sa 16 metara, ali Kotarski odbija u korner!
90'+6' Kraj utakmice.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!