Supersport Prva NL, 2. kolo, 18.08.2023, 17:30 h, Stadion Borovo naselje, Vukovar
Mateo Andačić
46'
24
Franco Capitani Minguez
46'
14
Ivan Aleksić
74'
19
Marlon Roos Trujillo
90'
Ivan Jajalo
58'
11
Sadik Škrijelj
76'
14
Domagoj Topić
86'
5
Luka Ćubel
86'
Igor Budiša
Susret počinje u 17:30 sati.
1' Krenula je utakmica.
3'
Žuti karton dobio je Amar Pekarić.
10' Vukovarci su češće u posjedu lopte, ali nema konkretnijih prilika i ugroze gola Marina Stanića.
18'
GOL! Vukovar '91 - Zrinski 0:1
Mrežu je zatresao Amar Pekarić.
18' I evo pogotka gostujuće momčadi! Lopta je na 17 metara došla do Pekarića koji je opalio prema golu, a udarac se odbio od Rugaševića, prevario vratara i ušao u mrežu.
22' Neugodan ubačaj gostiju, ali lopta odlazi u korner.
30' Gosti kudikamo bolje stoje u ovim trenucima. Izdvaja se pokušaj Horvata koji ide pokraj gola.
33' Mustedanagić dobro ostavio loptu za Pelka, ali igrač Vukovara sa sedam metara nije uspio najbolje zahvatiti loptu. Poslao je preko gola.
40'
GOL! Vukovar '91 - Zrinski 0:2
Mrežu je zatresao Petar Korov. Asistent je Mario Jelavić.
40' Zrinski zasluženo stigao do drugog pogotka. Dobra akcija gostujuće ekipe, lopta dolazi do Petra Korova koji puca s deset metara pod gredu. Neobranjivo za Sajka.
45' Igrat će se još tri minute sudačke nadoknade.
45'+4' Kraj prvog poluvremena.
46'
Izmjena! Izlazi Karlo Bungić, ulazi Mateo Andačić.
46'
Izmjena! Izlazi Pierre Weber, ulazi Franco Capitani Minguez.
46' Krenuo je nastavak.
47' Odlična šansa Vukovara odmah na startu nastavka, Knoll se našao u prilici, pucao je s 15 metara, ali brani Stanić i odbija u korner.
54' Dobar pokušaj izvana raspoloženog Pekarića, ali uz pomoć Sajka lopta ide van terena u korner.
55'
Žuti karton dobio je Tomislav Baltić.
58'
Izmjena! Izlazi Amar Pekarić, ulazi Ivan Jajalo.
64'
Žuti karton dobio je Törles Knöll.
73' Bez prevelikih opasnosti već dosta dugo. Gosti čuvaju vodstvo.
74'
Izmjena! Izlazi Vanja Pelko, ulazi Ivan Aleksić.
76'
Izmjena! Izlazi Petar Korov, ulazi Sadik Škrijelj.
81'
GOL! Vukovar '91 - Zrinski 1:2
Mrežu je zatresao Franco Capitani Minguez.
81' Odlična šansa Mustedanagića i stativa, a onda je stigao i pogodak. Pogodio je Capitani!
82' Mustedanagić je pogodio stativu, a lopta je iz odbijanca stigla do Capitanija koji je sjajno primio loptu i zatresao protivničku mrežu.
86'
Izmjena! Izlazi Miran Horvat, ulazi Domagoj Topić.
86'
Izmjena! Izlazi Tin Kuprešak, ulazi Luka Ćubel.
87'
Žuti karton dobio je Ivan Jajalo.
90'
Izmjena! Izlazi Dario Rugašević, ulazi Marlon Roos Trujillo.
90' Igrat će se još sedam minuta sudačke nadoknade.
90'+5' Odličan pokušaj gostiju preko Škrijelja, ali ide lopta kraj stative.
90'+6' Sjajna šansa za Vukovarce, Mustedanagić glavom puca s pet metara, ali Stanić brani!!
90'+8' Kraj utakmice
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!